Чоловік замовив на першому побаченні 100 порцій страви і змусив жінку заплатити - PostEat

пошук

Чоловік замовив на першому побаченні 100 порцій страви і змусив жінку заплатити
13-10-2021 0 586


Користувачка TikTok Еліз Майєрс розповіла, як чоловік, з яким вона познайомилася через додаток для знайомств, замовив на першому побаченні 100 порцій тако і змусив її заплатити за блюдо.

@elysemyers I haven’t been to a @tacobell since. #coffeetalk #theadhdway #firstdatefail #tacobell ♬ original sound — Elyse Myers

Еліз Майєрс розповіла, що до зустрічі з чоловіком, за якого вона вийшла заміж, вона користувалася додатками для знайомств. Один з чоловіків, з якими вона познайомилася таким чином, запросив її на обід.

Спочатку вони планували зустрітися у нього вдома. Коли жінка приїхала за вказаною ним адресою, новий знайомий заявив, що загубив ключі, і запропонував їй проїхатися на її машині. Слідуючи вказівкам супутника, американка виявилася біля ресторану Taco Bell. У ресторані новий знайомий замовив 100 порцій тако. Через кілька секунд він заявив Майєрс, що не може знайти гаманець. Та погодилася оплатити замовлення. В очікуванні приготування страви, яке зайняло 15 хвилин, чоловік розповідав їй про колишню дівчину.

Після цього вони повернулися до нього додому, де сіли на кухні і почали мовчки їсти тако. Незабаром до них приєднався батько чоловіка, після чого Майєрс вирішила закінчити побачення. Частину замовлення вона забрала з собою.

Замовлення обійшовся їй в 150 доларів.

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi