«Галичина» розповіла про переваги свого карпатського йогурту - PostEat

пошук

«Галичина» розповіла про переваги свого карпатського йогурту
21-01-2021 0 213

Партнери

Автор


Молочна компанія «Галичина», яка вивела на ринок карпатський йогурт, у своєму новому рекламному ролику розповіла про переваги та особливості популярного серед українців продукту. Під слоганом «Бери силу Карпат» компанія показала природне походження та натуральність карпатського йогурту. До участі у зйомках запросили не професійних акторів, а хлопців і дівчат, які люблять активний відпочинок.

«Первозданність карпатської природи та багаті кисломолочні традиції мешканців Карпат надихнули наших технологів створити карпатський йогурт. Це натуральний продукт без цукру та зайвих доданків. Він має чистий вершковий смак, натуральний (має природну жирність) та корисний (завдяки високому вмісту білку), – розповідає маркетинговий директор молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків. –  У відеороботі ми показали глядачам силу Карпат у продукті. Адже відомо, що мільйони людей з різних куточків України щороку приїжджають у гори відновити сили та наповнитися енергією».

У рекламному ролику можна побачити пейзажі Карпатського біосферного заповідника, Мармароського заповідного масиву, річку Тису, місцевості поблизу гори піп Іван.

Нагадаємо, молочна компанія «Галичина» розпочала нову комунікаційну кампанію «Бери силу Карпат», мета якої показати природне походження та користь натурального карпатського йогурту. У підтримку цього створили серію відеороликів зі слоганом «Бери силу Карпат». У роликах показали первозданність карпатської природи, яка є втіленням чистого вершкового смаку, натуральності (природна жирність) та корисності продукту (вміст білку). Це все атрибути свого українського йогурту – Карпатського.

Довідка. Молочна компанія «Галичина» — одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одним із найбільших виробників йогуртів в Україні. Продукцію компанії «Галичина» можна придбати у всіх регіонах України. 98% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції. 40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта — з Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей. Завод молочної компанії «Галичина» оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).

Текст та фото надані компанією «Галичина» .

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст авторського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки автора.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi