Гастро-події в Києві та Одесі 23-24 вересня: Konteyner Homebrewing Fest +, Kyiv Tea Festival, ресторанна конференція PRORESTO ’23 - PostEat

пошук

Гастро-події в Києві та Одесі 23-24 вересня: Konteyner Homebrewing Fest +, Kyiv Tea Festival, ресторанна конференція PRORESTO ’23
21-09-2023 0 453


Редакція PostEat підготувала добірку цікавих гастро-подій, які відбудуться в Києві, та Одесі 23-24 вересня.

Фестиваль домашнього пивоваріння Konteyner Homebrewing Fest +

Де: вулиця Кирилівська 71, Keller.

Коли: 23 вересня, початок о 13:00.

На території київського клубу Keller пройде фестиваль домашнього пивоваріння Konteyner Homebrewing Fest +, який організовує мережа Konteyner. 

А в неділю 24 вересня гостей запрошують в Konteyner на Межигірській, щоб допити все що лишилося з суботи. 

Вартість: вхід на фестиваль коштує 100 грн донату на банку, а за символічні 50 грн гості отримають спеціальний фірмовий бокал фесту. Частина коштів буде передано на ЗСУ. 

«Органічний Вересень» у «Сільпо»

Де: Кільцева дорога, 1, «Сільпо», ТРЦ Республіка 

Коли: 23 та 24 вересня; з 13:00 до 19:00.

Organic September – це міжнародний рух, який популяризує споживання органічних продуктів у країнах Європи. Метою цієї ініціативи є підтримка сталого споживання, збільшення свідомості про чисте харчування та сприяння здоровому способу життя.

Цьогоріч «Сільпо» вперше доєднується до масштабного міжнародного руху й у партнерстві з громадською спілкою «Органічна ініціатива» роблять вересень – місяцем української органіки. Мережа проведе фестиваль органічної української продукції в супермаркеті «Сільпо» у ТРЦ Республіка. На події можна буде особисто познайомитись з виробниками органічної їжі, скуштувати їхню продукцію та придбати все зі знижкою до -15%.

Вартість: для всіх гостей вхід на подію вільний.

300 видів чаю, 30 лекцій та церемонії: у Києві відбудеться масштабний Kyiv Tea Festival

Де: Лаврський провулок, 9, Галерея мистецтв «Лавра»

Коли: 23 та 24 вересня

Kyiv Tea Festival – це подія, яка покликана популяризувати чайну культуру в Україні, показати все різноманіття чайного світу в одному місці, зібравши багаторічний досвід чайних експертів, імпортерів чаїв, які представлять більше 300 видів чаїв на огляд відвідувачів, проведуть кілька десятків лекцій, сотні дегустацій та навчать розбиратися у великому світі чаю.

Вартість: 200 грн. Придати квиток можна за посиланням.

Ресторанна конференція PRORESTO ’23

Де: Концерт-хол «Одеса» (Одеса, Гагарінське Плато, 5)

Коли: 24 вересня, початок о 10:00

Ресторанна конференція PRORESTO’23 — платформа для об’єднання професіоналів ресторанного бізнесу України — від офіціантів та кухарів до керівників великих ресторанних мереж, задля обміну ідеями, знаннями, досвідом та ресурсами, підвищення мотивації та надання взаємної підтримки.

В рамках конференцій діятиме експозиція з ведучими профільними компаніями — від виробників обладнання до діджитал-сервісів.

Важливо відзначити, що проєкт було створено не тільки для розвитку гастрономічної сфери, а й для збору благодійних внесків на підтримку української армії проти агресії росії. Частина зароблених грошей буде направлена в благодійний фонд «Повернись Живим».

Вартість: 2000 — 4000 грн. Придбати квиток можна за посиланням.

Photo credit: Instagram kntynrbar; Facebook Сільпо; TEAHOUSE; Instagram pro_resto_

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi