Маріанна Душар повідомила про поповнення її онлайн бібліотеки - PostEat

пошук

Маріанна Душар повідомила про поповнення її онлайн бібліотеки
01-12-2022 0 204


Гастрономічна блогерка, дослідниця української кухні, авторка кулінарних книг Маріанна Душар повідомила у Facebook, що після довгої перерви збірка «Pyrohy Ladies Favourite Recipes» поповнила її онлайн бібліотеку української та української діаспорної кулінарної книги Seeds and Roots. Ukrainian Culinary Heritage Project.

“Pyrohy Ladies” – так зазвичай називаються об’єднання жінок, що діють при парафіях в США та Канаді і чиєю головною діяльністю є готування та продаж пирогів (вареників), борщу, голубців, солодощів та інших страв. За рахунок прибутків утримуються самі кухні та парафії. Зазвичай ядро такого товариства є сталим, складається із кількох жінок, що керують процесом. Обов’язки в таких товариствах є чітко розподіленими, наприклад – хтось місить тісто, хтось спеціалізується на приготуванні начинок, хтось лише ліпить, хтось варить та заморожує. Діяльність Pyrohy Ladies є волонтерською”, — йдеться в описі збірки на сайті.

За її словами, меню діяльності таких “Pyrohy Ladies” є дуже широким, залежить почасти від умінь залучених господинь, а, почасти, від попиту покупців.

Фото: скриншот https://seedsandroots.net/

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi