На Алеї сміливості з’явилася табличка, присвячена засновнику World Central Kitchen - PostEat

пошук

На Алеї сміливості з’явилася табличка, присвячена засновнику World Central Kitchen
22-11-2022 0 107


Президент України Володимир Зеленський презентував засновнику благодійної організації World Central Kitchen Хосе Андресу табличку з його іменем. Її відкрили на Алеї сміливості, що на площі Конституції в Києві. Про це повідомили в Офісі Президента.

Під час відкриття таблички Володимир Зеленський відзначив велику допомогу, яку Хосе Андрес надав українцям. Віднині ім’я благодійника закарбоване в центрі столиці – разом з іменами тих, хто був поряд з Україною з перших днів повномасштабного вторгнення Росії.

«Дякую за все, що ви робите. Тепер це буде в історії нашої країни, нашої незалежності. Ми ніколи не забудемо цього», – наголосив український президент.

Також президент вручив іспанцю орден «За заслуги» II ступеня. 

Волонтери World Central Kitchen у перший же день після деокупації Херсона змогли доправити в місто гуманітарний вантаж і роздати жителям 3,5 тис. продуктових наборів.

«Загалом із моменту звільнення обласного центру роздано вже 19 тис. таких наборів. Також організували щоденну доставку гарячого харчування громадянам, які проживають у негазифікованих помешканнях і через відсутність електропостачання тимчасово вимушені готувати їжу на вогнищі», – зазначено в повідомленні.

Фото: Офіс Президента

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi