Новий заклад: Charles Baker. speakeasy bar - PostEat

пошук

Новий заклад: Charles Baker. speakeasy bar
08-01-2020 0 1734


Тихо, тихо, джентльмени! Спік ізі… ти, з вусами, друг Джона,  цей найкращий віскі, вмощуйся он у те крісло і, будь ласкавий, насолоджуйся.

Група ресторанів Rest Emotion запрошує гостей до вже другого свого бару  — Charles Baker. speakeasy bar. Заклад вже працює у тестовому режимі щодня з 18:00 до останнього гостя. 

«Чарльз Бейкер був дуже відомим публіцистом та, найголовніше, першим алко-туристом в світі. Завдяки вдалому одруженню на спадкоємиці заможної родини Полін, Чарльз нарешті зміг втілити в життя свої мрії і, взявши за руку дружину, відправився на пошуки найкращих смаків світу. Не один рік та, мабуть, не одна печінка знадобились Чарльзу, щоб спробувати все в цьому житті і зібрати найкращі рецепти кожного коктейлю, що розшевелив його стриману джентльменську душу під час алко-подорожей, в одну прекрасну книгу The Gentleman’s Companion: Around the World with Jigger, Beaker and Flask».

«Натхненні книгою та історіями з життя Бейкера, ми створили закритий клуб джентльменів, в якому поринаєш в атмосферу часів життя Чарльза. Тут варто спробувати коктейлі з його книги, оцінити улюблений напій Гемфнгвея, вдихнути аромат Пало Санто — священне дерево стародавніх індейців з Південної Америки, і просто speak easy з хорошою компанією!» — кажуть у закладі.

У секретний бар не так вже й просто потрапити. Ось декілька підказок:

  1. спочатку відповісти правильно на питання тут https://charlesbaker.club/

  2. якщо відповідь була правильна — отримати пароль, що прийшов поштою разом із адресою;

  3. далі ви зрозумієте, що просто адреси замало і вам потрібно буде знайти ті самі двері;

  4. на цьому етапі вже знадобиться пароль, бо без нього мій вірний друг вас не пропустить;

  5. вітаю! Ви всередині — підписуйте членську карту і ознайомтеся з правилами закритого клубу;

  6. тепер вмощуйтеся гарно в м’яке крісло і просто насолоджуйтеся.

P.S: Шукайте підказку під ліхтарем.

 Нагадаємо: до групи ресторанів Rest Emotion входять: ресторан грузинської кухні «Ой, мамо! Це було в Тбілісі», сіфуд бар Naprosecco, кафе-морозиво Oh, my God: it`s ice cream, італійське домашнє кафе «Тісто, сир і тітка Белла», суші&поке «Рибку з’їсти» та, відтепер, Charles Baker. speakeas bar.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi