Новий заклад. Львів: пельмені ручної ліпки та коктейлі в pelmen' bar «Не Мамкай» - PostEat

пошук

Новий заклад. Львів: пельмені ручної ліпки та коктейлі в pelmen' bar «Не Мамкай»
24-01-2020 0 3305


Назва: «Не Мамкай»

Де: м. Львів, вул. Староєврейська, 8

Формат: пельменна

Бюджет: ₴

26 грудня розпочав роботу моноформатний пельмень-бар «Не Мамкай». В лаконічному меню пельмені ручної ліпки з сімома цікавими начинками, в тому числі не м’ясними. Заклад знаходиться в центрі Львова на вулиці Староєврейській.

Можна замовити пельмені зі свининою (75 грн), з телятиною та травами єгермейстер (75 грн), з бараниною та м’ятою (80 грн), з фореллю (85 грн), з грибами (65 грн), з бататом та сиром сулугуні (65 грн) та солодкі (65 грн). В кожній порції пельменів 15 штук. Пельмені подаються із соусами на вибір — тартар, імбирний-теріякі, сирний, барбекю, грибний (15 грн). А ті, хто любить класику, можуть обрати сметанку (15 грн), оцет, бульйон або ж фермерське вершкове масло (10 грн).

Також в pelmen’ bar «Не Мамкай» подають лимонади та коктейлі на основі сиропів власного приготування. Лимонади в єдину ціну 45 грн (лісова ягода-хвоя, чорнобривці, груша-м’ята), а всі коктейлі по 120 грн (Clover Club Lavender, Bloody Mary, Negroni). Відмінно загріває взимку авторський грог на основі рому та кордіалу власного приготування (85 грн).

Pelmen’ bar «Не Мамкай» працює щодня з 12:00 до 00:00 (в п’ятницю та вихідні до 02:00).

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi