Оксана Хмара відкриє новий тиждень благодійного лекторію - PostEat

пошук

Оксана Хмара відкриє новий тиждень благодійного лекторію
16-05-2022 0 202


Авторка проєкту “Авторська Кухня Українська” Оксана Хмара виступить з лекцією про українську кухню через призму історичних постатей, цікавих фактів, літературу і навпаки. Про це у Facebook розповіла гастрономічна блогерка, дослідниця української кухні, авторка кулінарних книг Маріанна Душар.

“Перший тепловізор, який придбано за кошти зібрані нашими слухачами вже в надійних руках. Не буду розкривати прізвищ, але лише скажу, що користуватися ним буде один з моїх улюблених сучасних художників! Таке от мистецтво в умовах війни”, — розповідає Маріанна Душар.

Нагадаємо, українські гастрономічні проєкти Авторська Кухня УкраїнськаПані СтефаSeeds and Roots. Ukrainian Culinary Heritage ProjectПрактична кухня. Забуте і нове., «Не пам’ятники», Клуб Галицької Кухні/Klub Kuchni Galicyjskiej/Galician Cuisine Club об’єдналися та проводять лекції, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ. Станом на 13 травня було зібрано близько 86 тисяч гривень, з них 56100 гривень вже передали волонтерській організації “Львівський Лицар”.

Всі охочі можуть долучитися до лекторію або просто переказати кошти. Правила участі та реквізити тут https://bit.ly/lektoriy.

Фото: Facebook Оксана Хмара

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi