У Франції заборонили упаковувати фрукти та овочі у пластик. Це сподобалося не всім - PostEat

пошук

У Франції заборонили упаковувати фрукти та овочі у пластик. Це сподобалося не всім
10-01-2022 0 112


У Франції заборонили використовувати пластик для пакування фруктів та овочів. У переліку продуктів, які не можна продавати в пакетах та упаковуванні з такого матеріалу — понад 30 найменувань. Про це повідомляє France 24.

З 1 січня 2022 року у Франції набула чинності постанова, яка забороняє продавати у супермаркетах овочі та фрукти у пластиковій упаковці. Постачальникам надають шість місяців на те, щоб витратити наявні запаси пластикової упаковки. Таке рішення розчарувало представників пакувальної промисловості.

Лоран Грандін, голова асоціації Interfel, яка займається виробництвом фруктів та овочів, зазначив, що витрати «непереборні» для невеликих компаній, яким доведеться продовжувати використовувати пластик для експорту фруктів. Проте велика група супермаркетів Casino заявила, що тепер продаватиме помідори в картонній упаковці та надаватиме покупцям паперові чи целюлозні пакети.

Переваги нового закону відзначає і Арман Чейн, директор з промислових ринків пакувальної компанії DS Smith, особливо для виробників картону. 

«За оцінками, у Європі з 8 млн тонн пластику, який виробляють на рік для одноразового пакування, можна вже зараз “прибрати” 1,5 млн тонн завдяки новому закону, — зазначив він. — Це близько 70 млрд одиниць одноразового пластикового пакування та $7,9 млрд прибутків для виробників картону».

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi