Вина ТМ Leleka Wines отримали 6 нагород в конкурсі Austrian Wine Challenge - PostEat

пошук

Вина ТМ Leleka Wines отримали 6 нагород в конкурсі Austrian Wine Challenge
08-12-2021 0 215


У конкурсі брали участь вина Leleka Wines врожаю 2019 року. Срібні медалі серед червоних вин отримали Leleka Cabernet, Leleka Merlot та Leleka red. Відзнаку (бронзову нагороду) отримало Leleka Cabernet Reserve, витримане 6 місяців в дубовій бочці. Серед білих вин отримали відзнаку від експертів: Leleka Chardonnay та Leleka Chardonnay Reserve. Про це повідомляється на офіційній сторінці бренду вина в Facebook.

AWC Vienna — найбільший офіційно визнаний у світі дегустаційний конкурс вин. Незалежна система сліпої дегустації у поєднанні із суворими правилами дегустації робить AWC Vienna найскладнішою дегустацією вин серед відомих міжнародних винних конкурсів. AWC Vienna встановлює найвищі стандарти для задоволення зростаючих вимог до якості вин у всьому світі.

У 2021 році у конкурсі брали участь 12525 вин від 1641 виробника з 44 країн світу. Конкурс встановлює «стандарти для інших знаменитих дегустаційних конкурсів вин, що проходять у всьому світі».

Дегустації вин проводяться Федеральним Коледжем та Департаментом з Виноградарства та Помології в Клостернойбурзі в окремих кабінах та абсолютно анонімно. Відбір відбувається у форматі сліпої дегустації та оцінюється відповідно до міжнародної 100-бальної системи. Команда експертів журі AWC Vienna складається з національних та міжнародних виноробів, винних експертів, сомельє та професійних журналістів. Вина, які набрали 90 балів і більше отримують золоту медаль, від 87 до 89,9 бала — срібну, від 84 до 86,9 — відзнаку.

Фото: Facebook Leleka Wines

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi