Вино з водоростей та інші їстівні цікавинки на виставці Anuga - PostEat

пошук

Вино з водоростей та інші їстівні цікавинки на виставці Anuga
13-10-2021 0 106


Anuga — одна з найбільших торгових виставок в світі, спеціалізується на продуктах харчування і напоях. Виставка має 100 річну історію і є найстарішою в галузі і найбільш важливим місце зустрічі представників харчової промисловості й виробництва напоїв. Найцікавіші новинки вибрав DW.

Заморожений соус

Спагеті під палючим гострим соусом. Можна так. А можна й інакше. Крижані кубики песто представлені серед незвичайних інновацій на найбільшій в світі продовольчій виставці Anuga, яка проходить в Кельні. Песто тане на пасті і в роті.

Різнобарвна картопля

У Німеччині картоплю фрі люблять з кетчупом і майонезом. Золотиста картопля, жовтуватий майонез і червоний кетчуп — смачно, але одноманітно. Anuga представляє картоплю фіолетового і помаранчевого кольорів — цікаво і без барвників. Біопродукти як і раніше в тренді.

Лососеві чипси

Найцікавіші новинки Anuga представляє в спеціальному виставковому розділі. З понад тисячі продуктів були відібрані 67, які переконали з точки зору концепції, інновацій, екологічності та креативності. Так серед кращих новинок виставки виявилися ці чипси з сушеного лосося.

Ні риба ні м’ясо

Як і раніше в тренді — замінники м’яса і риби. Цей веганські салат з горошком має рослинну основу, але на смак нагадує салат з морепродуктів. 

Чайний квас

Прохолодний напій з чайного гриба, комбуча, вже давно прижився в Європі і представлений на ярмарку в самих різних видах — від лимонаду до шнапсу.

Кінська сила

Протеїнові батончики з конини далеко не у всіх викличуть радісні гастрономічні емоції. Але і вони слідують двом явним тенденціям року: продукти натуральні і корисні для здоров’я. А смачно це чи ні — кожен вирішує сам.

Вино з водоростей

«Спіруліна» — синьо-зелені водорості з роду ціанобактерій вже давно відомі як чудове джерело білка, кислот і вітамінів. Тепер їх можна не тільки їсти в вигляді коржів і додавати в їжу в формі таблеток і порошку, а й пити з елегантних винних келихів.

Замість цукерок і насіння

Гурманська і некалорійна альтернатива бутербродів з собою — оливки і маслини різних смаків в екологічних упаковках.

Фото: DW

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi