О нас - PostEat

пошук

 

PostEat Ukraine

PostEat — це профільне українське видання, один з лідерів ринку онлайн медіа України. 

PostEat — це, насамперед, про Україну і про українське, про якість та повагу до читачів.  PostEat це про небайдужість до таланту новаторів та про вшанування досвіду класиків. Ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб кожного дня ви мали змогу отримувати якісну та корисну інформацію, що має важливе значення. 

  • Кожного дня наша команда публікує останні новини гастрономічної та барної індустрії України та світу, матеріали про актуальні гастрономічні заходи, ресторанний бізнес, обзори про найцікавіші заклади Києва, Львова, Одеси та багатьох інших міст країни та світу.
  • На PostEat ведуть свої колонки найкращі українські шефи, ресторатори, сомел’є, бармени та експерти у сфері гастрономії та ресторанного бізнесу.
  • На PostEat зібрано та структуровано безліч рецептів, відео та фото матеріалів на гастрономічну тематику.

Технологічні зміни останніх років обумовлені переходом до цифрових технологій, що призвело до появи нових медіа, таких як PostEat. Ми використовуємо сучасні можливості, щоб посилити якісну комунікацію з читачами. PostEat, в рамках своєї діяльності, застосовує нові моделі роботи з інформацією: ми створюємо актуальні формати подачі інформації; надаємо необмежену кількість структурованого контенту; забезпечуємо більш привабливі можливості для отримання інформації з будь-якої точки світу.

Оперативний моніторинг, ефективна аналітика, автентичність матеріалів — пріоритетні принципи роботи PostEat, таким чином ми забезпечуємо наших читачів інформацією з найважливіших питань.

PostEat — це також загальнодоступний майданчик для розміщення рецептів та коментарів, де кожен може поділитись своєю думкою. Це публічний простір, створений спеціально для вас.

PostEat не несе відповідальності за інформацію, розміщену в загальнодоступному майданчику. Думка редакції PostEat може не співпадати з позицією, опублікованою в загальнодоступному просторі, а також з думкою незалежних авторів.

Всі права захищені. Будь-яке і \ або будь-яке використання матеріалів PostEat допускається за умови письмової згоди редакції PostEat, правовласників, а також наявності гіперпосилання на ресурс http://posteat.ua/

Як користуватися PostEat?

Наша мета — переконатися, що сайт простий і зручний у використанні. Будь-який користувач, має доступ до всієї інформації. Щоб розміщувати рецепти, фото, коментарі потрібно зареєструватися. Після реєстрації Ви отримуєте повний доступ до всіх функцій.

Основними мовами PostEat є українська, російська та англійська мови. Нам важлива думка наших читачів, тому ми завжди на зв’язку і, в будь-який момент, готові відповісти на всі питання або допомогти.