О нас - PostEat

пошук

 
 
 

PostEat Ukraine

 

PostEat — це профільне гастрономічне видання, один з лідерів ринку онлайн медіа України. Нас читають інтелігентні люди з європейськими цінностями, які хочуть бути в курсі головних гастроподій.
 
Наша місія — піднімати важливі питання в сфері гастрономії, ресторанного та барного бізнесу, сприяти цілям стійкого розвитку та соціально відповідального підприємництва в Україні. PostEat — дискусійна платформа, де висловлюються професіонали ніші та обговорюються головні питання українського локального гастроринку і гастрономічного підприємництва в цілому, аналізуються світові тренди.
 
  • Кожного дня ми публікуємо актуальні новини гастроіндустрії України та світу, обзори про цікаві заклади, аналітичні матеріали про ресторанний бізнес, гастрономічне підприємництво, про локальних виробників харчових продуктів та напоїв, фермерів, тощо.
  • На PostEat ведуть свої колонки найкращі українські шефи, ресторатори, сомельє, бармени та експерти у сфері гастрономічного і ресторанного бізнесу.
  • На PostEat зібрано та структуровано безліч рецептів, відео та фото матеріалів на гастрономічну тематику.

Оперативний моніторинг, ефективна аналітика, автентичність матеріалів — пріоритетні принципи роботи PostEat, таким чином ми забезпечуємо наших читачів інформацією з найважливіших питань.

Всі права захищені. Будь-яке використання матеріалів PostEat допускається за умови письмової згоди редакції PostEat, правовласників, а також наявності гіперпосилання на ресурс http://posteat.ua/