Внимание. На сайте действуют возрастные ограничения.

Я подтверждаю что мне исполнилось 18 лет
Підтримка PostEat - PostEat

пошук

PostEat — один з лідерів ринку онлайн медіа України. Кожного дня наша команда публікує останні новини гастрономічної та барної індустрії України та світу, матеріали про актуальні гастрономічні заходи, ресторанний бізнес, обзори про найцікавіші заклади Києва, Львова, Одеси та багатьох інших міст країни та світу.

В наших матеріалах ми аналізуємо та розкриваємо бізнес процеси ресторанної сфери, галузі виробництва продовольчих товарів, питання розвитку малого та середнього бізнесу (фермери та локальні виробники та ін.). Висвітлюємо важливі питання, що постають у процессі розвитку однієї з найльш важливих галузей економіки країни, яка наразі стрімко розвивається.

На PostEat ведуть свої колонки найкращі українські шефи, ресторатори, сомел’є, бартендери та експерти у сфері гастрономії та ресторанного бізнесу. На PostEat зібрано та структуровано безліч рецептів, відео та фото матеріалів на гастрономічну тематику.

PostEat це, насамперед, про Україну і про українське! Це про якість та повагу до читачів! Це про небайдужість до таланту новаторів та про вшанування досвіду класиків. Ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб кожного дня ви мали змогу отримувати якісну та корисну інформацію зі сфери гастрономії, кулінарії, ресторанного та  барного бізнесу та багато іншого контенту, що має важливе значення. 

З питань співробітництва, створення партнерських проектів та розміщення реклами звертайся на pr.posteat@gmail.com

Ваша допомога сприятиме збільшенню якісного та актуального контенту на сторінках нашого видання. Будь-яка сума є важливою і дуже цінною для нас, оскільки це не просто допомога, це величезний вклад у розвиток однієї з важливіших сфер.

 

Поддержать проект PostEat