Life fragrances: магія мови ароматів від parfum büro - PostEat

пошук

M1 - MOOD collection
M2 - MESSAGE collection
Life fragrances: магія мови ароматів від parfum büro
Секретів успіху багато, проте головним є один: сміливо проявляти свою індивідуальність
П'ять органів чуття людини створені, щоб допомогти їй пізнати світ, розповісти йому про себе та досягти успіху. Говорити зі світом можна багатьма мовами: проявляти себе глибоким словом, сміливими та яскравими образами, неймовірними мистецькими втіленнями та справжнім смаком до життя. Проте найсильнішою мовою, яку ми сприймаємо інтуїтивно, є мова ароматів. Кожна подія, кожне рішення, кожен момент нашого життя має власний аромат, і саме вам вирішувати, яким він буде.

Краще за слова про вашу особистість розкажуть авторські аромати — разом з галереєю нішової парфумерії parfum büro ми знайомимо вас з 10 витворами парфумерного мистецтва, які стануть вашими унікальними ідентифікаторами та інструментами успіху.

Ольфакторне сприйняття є одним із найбільш важливих джерел обміну інформацією та способів комунікації. Руками парфумера створюється надпотужна, але надзвичайно делікатна зброя ефективного впливу на оточуючих. М-колекції від parfum büro навчать вас вміло користуватися нею та досягати власних як романтичних, так і прагматичних цілей
Дмитро Слесарєв, засновник parfum büro, криейтор колекції ароматів parfum büro
З'явилась перша власна колекція нішових ароматів від українського бренду parfum büro
parfum büro — українська інтерактивна платформа, яка об'єднує творців концептуальних парфумерних брендів, професіоналів ринку нішової парфумерії та справжніх поціновувачів рідкісних ароматів. Засноване більше 7 років тому Дмитром Слесарєвим, parfum büro розвиває культуру високої парфумерії в Україні. Поціновувачам високої парфумерії доступні ексклюзивні позиції великої колекції parfum büro: парфуми, одеколони, туалетна й парфумована вода та колонь абсолю.
parfum buro
M1 - MOOD collection


Дмитро Слесарєв
Пізнавши усе про світ нішової парфумерії, засновники parfum büro три роки готувались до визначної події в історії проєкту і ось він настав — з'явилась перша власна колекція нішових ароматів від українського бренду parfum büro, яка складається з двох колекцій з незвичними для ольфакторного світу концепціями. Маючи великий досвід співпраці з італійськими та французькими парфумерними брендами, досконало вивчивши вподобання української аудиторії, засновник проекту Дмитро Слесарєв, створив свою лінійку ароматів, залучивши італійського парфумера Maurizio Cerizza.
M1 - MOOD collection
Аромат людини формує чуттєві зв'язки, емоційну пам'ять і буде асоціюватись особисто з вами
M1 - MOOD collection

Щодня ви відчуваєте десятки емоцій, які створюють ваш настрій. Радість від погожого дня, сум через зламний каблук, захоплення через несподівану зустріч, лють через запізнення, натхнення через передчуття романтичної вечері та зворушливість від почутих слів… Ви є автором сценарію свого життя, який складається з щоденних епізодів, і саме ви обираєте, що відчувати та який настрій транслювати світу. З колекцією M1 - MOOD collection ви можете самі обрати з палітри настроїв власний, підкресливши внутрішній стан чи створивши абсолютно протилежний.

В колекції Parfum Buro М1 представлено п'ять ароматів, які відкриють ваше натхнення (WHITE FURY), підкреслять ореол мрійливості (LOVEY DOVEY), підігріють вашу пристрасть (FLAIR D'ADULTERE), приваблять до вас сотні поглядів (TASTYSTERONE) та огорнуть вас теплом кохання (LULL).
parfum buro
M2 - MESSAGE collection
Аромат розкаже про вас усе, що ви забажаєте сказати — ні більше, ні менше
M2 - MESSAGE collection

Успіх — це шлях, який має безліч крутих поворотів, доленосних зустрічей, моментів яскравих злетів та болісних приземлень. Особливо важливо на шляху до успіху, щоб вас розуміли саме так, як ви того хочете. Слова мають подвійний зміст, поміж рядків ховається інший контекст, різкий жест може буди невірно трактований, але аромат… Він розкаже про вас усе, що ви забажаєте сказати — ні більше, ні менше.

Створюйте власні ранкові ритуали задоволення (butter me up!), обирайте для успішного шляху надійного партнера (quisas, quisas, quisas…), будьте готові до рішучих кроків (to whom it may concern), дозволяйте собі знаходитись «у моменті» (rain check : ))та гідно приймайте заслужене визнання (r.s.v.p.)
M2 - MESSAGE collection
Матеріал підготовлено у партнерстві з parfum büro — галереєю нішової парфумерії, яка об'єднує творців концептуальних парфумерних брендів та справжніх поціновувачів рідкісних ароматів. Власна колекція нішових ароматів від українського бренду parfum büro дарує вам розкіш бути собою та зробити кожен момент свого життя особливим та неповторним.

Текст: PostEat Олена Степаненко
Фото ароматів: parfum büro