пошук

ЯпонаХата

Вiдчинено

Адрес: Київ, пр-т Оболонський,, 1-б

Пн: 10:00-22:00

Вт: 10:00-22:00

Ср: 10:00-22:00

Чт: 10:00-22:00

Пт: 10:00-22:00

Сб: 10:00-22:00

Вс: 10:00-22:00

Бажаєте скуштувати такі ж смачні суші, як Японії? Тоді запрошуємо відвідати один з ресторанів ЯпонаХата або замовити доставку страв додому.

Наша мережа була заснована у 2004 році. Тоді перший заклад відкрився у Києві та Майдані Незалежності. З того часу мережа стрімко розвивається, нові ресторани відкриваються у різних містах України, а меню постійно оновлюється та вдосконалюється. Зараз ЯпонаХата – це 15 закладів у 5 містах з власною службою доставки.

Спробувати найсмачніші суші та інші страви японської кухні можуть жителі таких міст: Київ, Харків, Дніпро, Львів та Івано-Франківськ. Ви можете приємно провести час у ресторані або ж оформити безкоштовну доставку додому. Окрім того, у нас є самовивіз замовлень.

Ми незмінно дотримуємось трьох головних принципів:

  • Готуємо за традиційними японськими рецептами
  • Використовуємо лише добірні, свіжі та якісні інгредієнти
  • З любов’ю ставимось до кожного гостя та гарантуємо бездоганний сервіс

В ресторані ЯпонаХата меню складається з різноманітних страв та будь-який смак. Окрім традиційних суші, ролів та сашимі ми пропонуємо також супи, салати, гарячі страви, десерти і прохолодні напої.

ЯпонаХата – це ще й чудовий варіант для святкування. День народження, річниця, корпоратив чи будь-який інший важливий день можете провести у нашому гостинному закладі. Рекомендуємо заздалегідь забронювати столик у ресторані, особливо якщо збираєтесь прийти великою компанією.

А якщо вам не хочеться виходити з дому чи ви запрацювались на роботі, можете завжди скористатись послугою доставки від ресторану ЯпонаХата. Детальніше про її умови читайте на сторінках сайту.

ЯпонаХата – це смачні страви, якість яких перевірена роками.  

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.