Київське Сухе Варення - PostEat

пошук

DEFAULT

Київське Сухе Варення

31-07-2018 0

ЛЕГЕНДА  -

З давних-давен, коли життя у найкращому в світі Місті було світлим та безтурботним, Дніпро широким  та привільним, а городяни безпечними у повсякденному щасті, до Києва приїхав вигадник солодощів імператорьського двору – швейцарець пан Бал’ї.  Волею долі саме йому судилося підсклизнутися на весінній розквасі та ще й на Подолі, впасти та зламати ногу. Добрі городяни оселили видатного іноземця для одужання у одному з найкращих домів Пріорки.

Нудьгуючи від вимушеного неробства, підприємливий та талановитий швейцарець не зміг не приділити увагу пишній щедроті київської природи у вигляді смачної полуниці, розкішних вишеньок та слив, соковитих абрикосів та тендітних груш.  Як людина, напевно, обізнана як у творчості, так і у комерції, він розпочав виготовляти цукати з фруктів з місцевих садів, що  розкинулися на мальовничих київських пагорбах.

Зберігаючи красу та життєву міць київських традицій, ми пропонуємо сучасному городянину скуштувати сонячні шматочки фруктів та овочів, на які як і раніше так багата українська земля.

Ми перейняли найкраще з кулінарних традицій минулого та уважно вивчили процес приготування.

Наші технологи зробили 1000 та 1  пробу, допоки не досягли потрібного смаку , помірної солодкості та пружності цукатів.

Саме це особливе ставлення до створення «Київського сухого варення» ™ дозволяє нам зберегти корисність овочів та фруктів.

-   СЬОГОДНІ  - 

КИЇВСЬКЕ СУХЕ ВАРЕННЯ

Легенда каже, що Бал’ї, «який залишився у Києві до видужання у сім’ї Балабухи, на вдячність навчив гостинну господиню виготовлювати варення, що у давні часи вважалося довершеним кондитерським мистецтвом та таємницею, яку матері передавали донькам».

Та настільки усім прийшлися до вподоби красиві та соковиті фрукти у цукровому сиропі, нібито просочені південним сонцем, що, з тих пір почали їх називати «Київське сухе варення»

Минав час, сімейна справа київського старожила М.С.Балабухи  розросталася та про його крамницю на Хрещатику вже знали в усій  Европі, а самі цукати лагідно нарекли «балабушками». Навіть іспанський інфант, видатний гурман герцог Монпанс’є не втрачав можливості купити «декілька пудів київського варення».

Tweet

Коментарi

З цiєю стравою дивляться також: