пошук
Влад Войчук
Автор
пошук
Влад Войчук
Автор
Найбільший у світі виробник та експортер пальмової олії Індонезія забороняє весь експорт олії із 28 квітня через локальний дефіцит, який виник після вторгнення росії в Україну. Про це пише Bloomberg.
Заборона експорту олії почнеться з 28 квітня і триватиме, поки уряд не вважатиме, що дефіцит подоланий.
Попередня заборона на експорт цього продукту з країни була введена наприкінці січня та знята у березні. Запровадження заборони призвело до стрибка цін на пальмову олію до рекордних максимумів.
Президент Індонезії Джоко Відодо заявив, що хоче забезпечити доступність продуктів харчування в країні після того, як глобальна продовольча інфляція злетіла до рекордно високого рівня після вторгнення Росії в Україну.
Також війна в Україні призвела до припинення поставок соняшникової олії з українського регіону. На Чорне море припадає 76% світового експорту соняшникової олії, і комерційні перевезення з цього регіону серйозно постраждали після того, як російські війська вторглися в Україну в лютому.
Великі запаси альтернативної олії, включаючи соєву та ріпакову, також стали недоступні після того, як посухи пошкодили останні врожаї в Аргентині, Бразилії та Канаді.
Додамо, що пальмова олія — їстівна рослинна олія, вилучена з перикарпу (ред. з м’ясистої частини) плодів олійної пальми. Ця олія широко використовується в косметичній та харчовій промисловості, де вона замінює дорожчі або гірші за якістю тваринні жири. Застосовується і в харчовій промисловості, заміщуючи дороге масло, при миловарінні, приготуванні стеарину, маргарину, в кулінарії і кондитерській справі. Також використовують для виробництва біопалива.
Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.
Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Коментарi