Пивоварня MOVA запустила благодійне безалкогольне пиво на підтримку “Хартії” - PostEat

пошук

Пивоварня MOVA запустила благодійне безалкогольне пиво на підтримку “Хартії”
09-09-2025 0 492

Партнери

Автор

Дніпровська пивоварня MOVA випустила світле та темне безалкогольне пиво у колаборації з 13-ю бригадою НГУ «Хартія». З кожної проданої банки 12 гривень спрямовуватимуть на потреби бригади.

«Ми прагнемо максимально долучатися до благодійних ініціатив та підтримувати важливі для суспільства проєкти всіма доступними способами – підтримка “Хартії” не стала виключенням. Було важливо створити просту та зрозумілу людям схему допомоги без складних процесів. Тому ми вирішили зробити благодійне безалкогольне пиво з фіксованою сумою допомоги», – коментує Ольга Ставко, Head of Marketing MOVA.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Ініціатива стала результатом спільного рішення команди MOVA та представників «Хартії». 

Гроші, зібрані від продажу благодійного пива, будуть передані «Хартії» – бригада самостійно визначатиме пріоритетні потреби для використання коштів.

Офіційна презентація благодійної колекції відбулася на фестивалі «Хартії» 6-7 вересня в Києві. Надалі пиво можна буде знайти в українських мережах роздрібної торгівлі та закладах.

Колаборація представлена двома сортами пива: темним безалкогольним та світлим безалкогольним. 

Темне має дескриптори смаженої кави, патоки та іриски – воно добре підійде до смаженого м’яса, грибів та твердого сиру. 

Світле – солодке, але з гіркуватим присмаком. У ньому відчутні аромати хмелю з тонкими нотами солоду та сосни, які переходять у смак печива та карамелі.

Про MOVA

MOVA – це крафтова пивоварня з Дніпра, яка пропонує як класичне пиво, так і ексклюзивні продукти – наприклад, безалкогольне темне пиво. Компанія вже успішно вийшла на ринки Норвегії, Данії, Польщі і Нідерландів, та планує розвивати експортний напрямок. 

Про 13-ту бригаду оперативного призначення НГУ «Хартія»

13-та бригада оперативного призначення Національної гвардії України «Хартія» – військове формування в складі 2-го корпусу НГУ. Створена в березні 2023 року на основі добровольчого формування територіальної громади «Хартія», яке діяло з березня 2022 року. Бригада бере активну участь у захисті країни з початку повномасштабного вторгнення. Зокрема, “Хартія” звільняла Харківщину в рамках Слобожанського контрнаступу ЗСУ, і брала участь у боях за Бахмут, Лиман і Серебрянський ліс.

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.


Tweet

Коментарi