пошук
Влад Войчук
Автор
пошук
Влад Войчук
Автор
А що ви б порадили українському підприємцю і політику, засновнику K.Fund Василю Хмельницькому у цьому кейсі? Він розповів, що до нього прийшов знайомий підприємець, який рік тому відкрив ресторан. Це не є його профільний бізнес, але він все життя мріяв про власний заклад, куди будуть приходити друзі та знайомі, і от нарешті реалізував цю мрію.
“Він проінвестував в цей проект до війни 500 тисяч ye, з яких 300 тисяч — власні кошти і ще 200 тисяч — кредит під 7% у знайомих.
Зрозуміло, що в перші місяці війни ресторан не працював. Але зараз він його знову відкрив, гостей приходить вже більше, але поки заклад все одно збитковий.
І от він запропонував мені зараз вкласти 1 млн грн в ресторан, за що він готовий віддати 50% свого бізнесу”, — розповідає Василь Хмельницький.
Тобто за 1 млн грн (за нинішнім курсом це 27 000$) він зможе придбати частку в бізнесі та стати співвласником. Але в такому разі борг в 200 000 стане також спільним.
Так і виник новий кейс. І традиційно декілька варіантів вирішення:
“Викупай всі 100% цих стільців, столів та обладнання в арендованому приміщенні за ₴2000000 та приходь до мене. Зроблю з цього бізнес, який приносить прибутки”, — відповів у коментарях ресторатор Дмитро Борисов.
Фото: Facebook Василь Хмельницький
Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.
Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Коментарi