UKRAINIAN BAR AWARDS: rules - PostEat

пошук

Положення
про
UKRAINIAN BAR AWARDS
Стаття 1. Загальні положення
1.1. Це Положення встановлює правила та порядок проведення Української Барної Премії.
1.2. Терміни вживаються в цьому Положенні у таких значеннях:
Бар - заклад громадського харчування, що спеціалізується на роздрібному продажі алкогольних напоїв для споживання на місці.
Інший регіон – область, включаючи обласний центр, відмінні від області / обласного центру, де проживає або провадить господарську діяльність виборець. Для цілей Премії Київ і Київська область вважаються одним регіоном.
Пов'язана особа бару і / або представника бару – будь-який проект в якому бар або представник бару має фінансовий інтерес.
Премія – це Українська Барна Премія.
Споріднені бренди – це бренди, які належать одній компанії / групі компаній, бенефіціару.
Сторони - спільно з одного боку Організатор, та представники Організатору, з іншого боку будь-яка особа, що погоджується з цими Правилами.
Фінансовий інтерес – це отримання грошової або матеріальної винагороди від будь-якого виду діяльності після 1 квітня 2018 року, включаючи, але не обмежуючись, участь в капіталі, отримання прибутку, надання / отримання матеріальної допомоги, позик, зарплати, виконання трудового або цивільно-правового договору (підряд, оренда, надання послуг, поставка товару, підготовка коктейльної карти, викладання, менторство і т.д), в тому числі, укладеного в усній формі.
Член сім'ї – чоловік, батьки, брати / сестра, дядько / тітка, куми, хресні батьки, двоюрідні брати / сестри, діти.
Шот - алкогольний коктейль з об'ємом рідини до 60 мілілітрів.
Стаття 2. Завдання Премії
2.1. Завданням Премії є:
· сприяти розвитку повноцінної барної спільноти України;
· розвивати культуру відповідального споживання;
· допомогти барам і гостям знайти один одного;
· створити барний гід України.
Стаття 3. Номінанти
3.1. Номінантом Премії може бути будь-який заклад або будь-яка фізична особа, що працює в закладі, який законно здійснює свою діяльність на території України. Бари-номінанти надають Організатору копію чинної ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями того суб'єкту господарювання, який здійснює таку діяльність у приміщенні відповідного закладу.
3.2. Участь у Премії є безкоштовною для номінантів.
Стаття 4. Номінації та призи
4.1. Премія формується з наступних номінацій:
4.1.1. Бар – відкриття року – це бар, відкритий після 1 травня 2018 року до 31 серпня 2019 року.
4.1.2. Бар в готелі – це бар при готелі, в якому пропонують коктейльну карту, який відкритий для всіх відвідувачів, в якому є контактна барна стійка.
4.1.3. Бар в ресторані – це бар, який не є окремим закладом, а знаходиться в ресторані, є контактна барна стійка, і в якому пропонують коктейльну карту, при цьому обсяг продажів бару не перевищує 50 % загального обсягу продажів ресторану.
4.1.4. Винний бар – бар, в якому продаж вина становить більше 60% загальних продажів алкогольних напоїв.
4.1.5. Коктейльний бар – бар з акцентом на авторські та класичні коктейлі, в якому обсяг продажу коктейлів складає не менше ніж 50% загальних продажів алкогольних напоїв.
4.1.6. Тематичний бар – це бар, в якому загальна концепція закладу (інтер'єр, музичне оформлення, подача напоїв) створена навколо однієї теми.
4.1.7. Шотовий бар – це бар, в якому продаж шотів та міцного алкоголю становить більше 50% загальних продажів алкогольних напоїв.
4.1.8. Бар без вивіски – це бар, який складно знайти, в якому не існує або важко знайти чітку позначку, що вказує на вхід, і в якому існують спеціальні правила для відвідування.
4.1.9. Бар біля дому (дайв-бар) – це бар з демократичною ціновою політикою, демократичною атмосферою (відсутні фейс/дрес-контроль, тощо), не має регулярної шоу-програми, продаж коктейлів складає не більше 50% загальних продажів алкогольних напоїв, не менше 60% відвідувачів - постійні гості.
4.1.10. Команда бару – це команда бару, яка злагоджено працює в барі, представники якої беруть також активну участь в житті та розвитку барної спільноти України, просувають свій бар та барну індустрію України.
4.1.11. Дизайн бару – це бар, в якому оцінюється дизайнерське рішення, атмосфера та декор бару.
4.1.12. Бармен року в Україні.
4.1.13. Барледі року в Україні.
4.1.14. Бар-менеджер року – це головний бармен закладу, який несе відповідальність за розвиток бару, команди бару, коктейльного меню та якості надання послуг.
4.1.15. Алкогольний бренд року – це бренд, який протягом року був найбільш активним та помітним в барній сфері.
4.1.16. Барна стійка року – контактна барна стійка, що розташована в закладі-номінанті, за якою гість може спілкуватися з барменом.
4.1.17. Товари для барменів та барів – будь-яка торговельна марка нехарчового товару, що використовується для забезпечення робочих процесів у барі.
4.2. У кожній номінації визначається три переможці, які набрали найбільшу кількість голосів за кожною групою виборців: барів-номінантів, експертів, брендів.
4.3. Кожен переможець в номінації отримує Головний приз Премії. Номінанти, які посіли друге-десяте місця за кожною групою виборців, отримують пам'ятний знак Премії
4.4. У випадку, якщо в номінації менше п'ятидесяти номінантів, пам'ятний знак Премії отримують чотири номінанти, які посіли друге-п'яте місця.
Стаття 5. Строки проведення
5.1. Премія проводиться у наступні (орієнтовні) строки:
• 15 квітня - 10 вересня - реєстрація номінантів;
• 15 квітня - 30 вересня - реєстрація експертів, брендів, що голосують;
• 11 вересня - 30 вересня - перевірка відповідності номінантів бажаним номінаціями;
• 01 жовтня - 15 січня - проведення голосування та відвідування закладів;
• 16 січня - 31 січня - підрахунок голосів;
• лютий 2020 (орієнтовно) – церемонія оголошення переможців.
5.2. Орієнтовні строки, визначені в п.5.1. можуть змінюватися Організатором шляхом повідомлення на сторінці в facebook www.facebook.com/UkrainianBarAwards.
Стаття 6. Порядок висування номінантів
6.1. Висування номінантів відбувається до 10 вересня 2019 року включно.
6.2. Будь-який бар та/або особа, в тому числі представники Організатора можуть запропонувати будь-який бар або особу для участі в будь-якій номінації. Запропонування будь-якого номінанта відбувається шляхом направлення відповідного повідомлення представникам Організатора на емейл uabarawards@gmail.com або особистим повідомленням на сторінці в facebook www.facebook.com/UkrainianBarAwards та заповненням реєстраційної анкети.
6.3. Будь-який бар або особа може висунути свою кандидатуру. Самовисування здійснюється шляхом заповнення відповідної реєстраційної форми на порталі Ukrainian.bar. Організатор має право висунути будь-який бар чи особу в будь-якій номінації.
6.4. Будь-який номінант може брати участь у декількох номінаціях.
6.5. Після заповнення реєстраційної анкети Організатори перевіряють номінанта на відповідність критеріям певній номінації та ухвалює рішення про затвердження номінанта або повідомляє номінанту інформацію, яку необхідно змінити для участі в Премії.
6.6. Остаточний перелік номінантів затверджується Організатором.
Стаття 7. Групи виборців
7.1. Для визначення переможців Премії в кожній номінації формуються три групи виборців:
7.1.1. Бари-номінанти – всі бари, які є номінантами Премії хоча б в одній номінації.
7.1.2. Експерти – поціновувачі барної культури: блогери, бармени, іноземні гості - профі барної справи, власники барів, співробітники алкогольних брендів;
7.1.3. Бренди – зареєстровані Організатором бренди, продукція яких офіційно виготовляється/ввозиться та продається на території України.
7.2. Голосування гостями барів відбувається окремо та відзначається окремою відзнакою.
7.3. Голосування кожною окремою групою виборців здійснюється з дотриманням принципу уникнення конфлікту інтересів.
Стаття 8. Порядок голосування барами-номінантами та підрахунок голосів
8.1. Будь-який бар-номінант має право проголосувати за не менше п'яти та не більше десяти номінантів у кожній номінації, при чому не менше 50% голосів у кожній номінації мають бути відданими за номінантів з не менше ніж двох Інших регіонів.
8.2. Будь-який бар-номінант має лише ту кількість голосів, яку визначено у п.8.1. незалежно від кількості номінацій, в яких він бере участь. Бар-номінант не може надати більше ніж один голос за одного номінанта в одній номінації. Голоси барів-номінантів не вимагають підтвердження чеком або іншим документом.
8.3. Кожному бару-номінанту присвоюється унікальний ідентифікатор, який відомий тільки такому бару-номінанту та Організатору.
8.4. Барам-номінантам забороняється голосувати за бар, в якому будь-який з власників (співвласників) бару-номінанту і / або Член сім'ї власнику (співвласнику) бару-номінанту та / або бармен і / або інший співробітник мають Фінансовий Інтерес.
8.5. Барам-номінантам забороняється голосувати за Бренд або Споріднені бренди, сукупні продажі яких складають більше 25% загального обсягу продажів в барі-номінанті.
8.6. Бари-номінанти не можуть вступати в змову з іншими будь-якими особами, що беруть участь у голосуванні та/або номінантами Премії щодо обміну голосами або інших домовленостей, що можуть вплинути на хід голосування та обрання переможців.
8.7. У випадку виявлення будь-якого порушення положень пунктів 8.4 – 8.6 вище, всі голоси бара-номінанта, що скоїв порушення, анулюються за рішенням Організатора. При цьому, з дотриманням положень пунктів 8.4-8.6. вище, бари-номінанти можуть голосувати за барменів, які брали участь у гест-бартендінгах та/або конкурсах, які організовувались та/або проводилися у такому барі, а також голосувати за бренди, які спонсорували такі гест-бартендінги та/або конкурси.
8.8. В кожній номінації ведеться окремий підрахунок голосів барів-номінантів. Такі голоси не змішуються з голосами інших груп виборців.
8.9. Після завершення строків голосування, Організатор підраховує голоси, віддані барами-номінантами в кожній номінації.
8.10. Бланк голосування баром-номінантом вважається оформленим належним чином, якщо:
8.10.1. містить підпис уповноваженої особи фізичної або юридичної особи, яка має ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями в приміщенні відповідного бару та
8.10.2. скріплений печаткою такої особи, за наявності.
Стаття 9. Порядок голосування експертами та підрахунок голосів
9.1. Будь-яка особа, яка працює в барній індустрії (власник або співробітник бару) або особа, яка знається на барах (барний блогер та знавець), мають право подати свою кандидатуру на участь в Премії у якості експерта. Висування кандидатур здійснюється до 30 вересня 2019 року. Організатор приймає остаточне рішення щодо включення будь-якої особи в перелік експертів. Експерт отримує право голосу після підтвердження Організатора.
9.1.1. Будь-яка особа, яка була зареєстрована в номінації «Бармен року», «Барледі року», «Бар-менеджер року», автоматично стає експертом Премії з усіма парвами, які мають інші експерти.
9.2. Експерт має право проголосувати за не менше п'яти та не більше десяти номінантів у будь-якій номінації, при чому не менше 50% голосів у кожній номінації мають бути відданими за номінантів з не менше ніж двох Інших регіонів. Експерт може голосувати у всіх або певних номінаціях за власним вибором. Якщо експерт віддав менше п'яти та більше десяти голосів у певній номінації, в якій він вирішив голосувати, всі голоси, надані таким експертом, анулюються і він втрачає статус експерта. Експерт не може надати більше ніж один голос за одного номінанта в одній номінації.
9.3. Кожен голос експерта підкріплюється фіскальним чеком або чеком, що підтверджує оплату алкогольних напоїв/коктейлів через POS-термінал у відповідному барі, а також селфі (фотографія) у цьому закладі. Голосування експертом в номінаціях «Бармен року», «Барледі року», «Бар-менеджер року», «Алкогольний бренд року», «Товари для барменів та барів» не вимагають підтвердження чеком. Експерти, які працюють в барах або алкогольних компаніях, голосують у всіх номінація без підтвердження чеком та селфі. У випадку, якщо експерт має намір віддати голос за один бар в різних номінаціях, експерт має право використати один той самий чек. Фотографія у барі буде використовуватися виключно для верифікації голосу експерта, та не буде публічною.
9.4. Кожному експерту присвоюється унікальний ідентифікатор, який відомий тільки такому експерту та Організатору.
9.5. Експертам забороняється голосувати за бар і / або представника бару / бренд, з яким або з Пов'язаною особою якого, експерт пов'язаний Фінансовим інтересом.
9.6. Експерти не можуть вступати в змову з будь-якими особами, що беруть участь у голосуванні та/або номінантами Премії щодо домовленостей, що можуть вплинути на хід голосування та обрання переможців.
9.7. У випадку виявлення будь-якого порушення положень пунктів 9.2, 9.4, 9.5. вище, всі голоси такого експерта, що скоїв порушення, анулюються за рішенням Організатора. При цьому, з дотриманням положень пунктів 9.2, 9.4, 9.5. вище, експерти можуть голосувати за бари-номінанти та бренди, які організовували/спонсорували гест-бартендінги та/або конкурси, в яких експерт брав участі у якості судді або учасника.
9.8. В кожній номінації ведеться окремий підрахунок голосів експертів. Такі голоси не змішуються з голосами інших груп виборців.
9.9. Після завершення строків голосування, Організатор підраховує голоси, віддані експертами в кожній номінації.
Стаття 10. Порядок голосування брендами та підрахунок голосів
10.1. Будь-який бренд напоїв, продукції чи товарів, що використовуються в процесі приготування коктейлів або в барі загалом, має право пройти реєстрацію для того, щоб отримати можливість голосувати в Премії. Реєстрація брендів здійснюється до 30 вересня 2019 року. Організатор приймає остаточне рішення щодо допущення будь-якого бренду до голосування. Бренд отримує право голосу після підтвердження Організатора.
10.2. Будь-який бренд має право проголосувати за не менше п'яти та не більше десяти номінантів у кожній номінації, при чому не менше 50% голосів у кожній номінації мають бути відданими за номінантів з не менше ніж двох Інших регіонів. Бренд не може надати більше ніж один голос за одного номінанта в одній номінації. Голоси брендів не вимагають підтвердження чеком або іншим документом.
10.3. Кожному бренду присвоюється унікальний ідентифікатор, який відомий тільки такому бренду та Організатору.
10.4. Брендам забороняється голосувати за бар, який брендований Брендом і / або його Спорідненими брендами.
10.5. Брендам забороняється голосувати за бар, в барній карті якого більше 40% коктейлів в меню приготовлені на алкоголі Бренду / або його Споріднених брендів.
10.6. Брендам забороняється голосувати за бар, в якому Бренд, співробітник, представник Бренду в світі або в Україні, і / або Член сім'ї співробітника, представника Бренду, має Фінансовий інтерес, крім договорів поставки / купівлі-продажу напоїв.
10.7. Бренди не можуть вступати в змову з іншими будь-якими особами, що беруть участь у голосуванні та/або номінантами Премії щодо обміну голосами або інших домовленостей, що можуть вплинути на хід голосування та обрання переможців.
10.8. У випадку виявлення будь-якого порушення положень пунктів 10.4 – 10.7 вище, всі голоси Бренда, що скоїв порушення, анулюються за рішенням Організатора. При цьому, з дотриманням положень пунктів 10.4 – 10.7 вище, Бренди можуть голосувати за бари-номінанти та барменів, які організовували/брали участь у гест-бартендінгах та/або конкурсах, в яких Бренди виступали спонсорами.
10.9. Бланк голосування Брендом вважається оформленим належним чином, якщо:
10.9.1. містить підпис уповноваженої особи імпортера/виробника відповідного Бренда та 10.9.2. скріплений печаткою такої особи, за наявності.
10.10. В кожній номінації ведеться окремий підрахунок голосів Брендів. Такі голоси не змішуються з голосами інших груп виборців.
10.11. Після завершення строків голосування, Організатор підраховує голоси, віддані Брендами в кожній номінації.
Стаття 11. Координаційна рада Премії
11.1. Організатор створює Координаційну раду Премії, основними завданнями якої є: розгляд спірних питань, які виникають під час проведення Премії, зокрема, відповідності номінанта певній номінації, конфлікту інтересів, дискваліфікації голосуючих через порушення цього Положення.
11.2. Члени Координаційної ради Премії запрошуються Організатором. Координаційна рада Премії складається з авторитетних представників барної індустрії та один представник Організатора. Загальна кількість члені Координаційної ради не перевищує одинадцять осіб.
11.3. Збори Координаційної ради Премії скликаються: Організатором або будь-якими трьома представниками Координаційної ради протягом п'яти робочих днів з дати повідомлення про скликання.
11.3. Всі рішення приймаються особисто під час зборів Координаційної ради Премії або шляхом проведення письмового опитування через емейл або інший канал зв'язку. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини членів Координаційної ради Премії.
11.4. У випадку, якщо Координаційна рада Премії розглядає питання щодо будь-якого номінанта, в якому представник Координаційної ради Премії або Член його сім'ї має Фінансовий інтерес, такий представник Координаційної ради Премії не бере участі в голосування по такому питанню.
Стаття 12. Особливості голосування
12.1. Голосування є таємним. Кожній особі, що бере участь у голосуванні, присвоюється персональний ідентифікаційний номер, який далі використовується Організатором для підрахунку голосів.
12.2. Після завершення періоду голосування та оголошення переможців, всі результати голосування разом з персональним ідентифікаційним номером є відкритими для ознайомлення.
12.3. Організатор зобов'язаний вжити всіх заходів щодо нерозголошення даних будь-якої особи за будь-яким персональним ідентифікаційним номером.
Стаття 13. Захист персональних даних
13.1. Сторони, враховуючи вимоги Закону України «Про захист персональних даних», засвідчують та гарантують одна одній, що будь-які персональні дані про будь-яких фізичних осіб (у тому числі, але не обмежуючись, керівників, членів органів управління, учасників, представників, працівників Сторін, контрагентів), які були або будуть передані однією Стороною іншій Стороні на виконання та/або у зв'язку з цими Правилами, були отримані та знаходяться у користуванні (обробляються) Сторони, що передає такі персональні дані, правомірно у повній відповідності до вимог чинного законодавства України, та такі особи, а також особи, що погоджуються з цими Правилами, повідомлені про можливість обробки їх персональних даних Сторонами з метою забезпечення реалізації цивільно-правових, господарсько – правових, адміністративно-правових, податкових та трудових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку, відносин з контрагентами та інших відносин, в межах реалізації яких обробка персональних даних передбачена законодавством, протягом необхідного для цього строку, та надають свою згоду на це. Кожній особі відомі, роз'яснені та зрозумілі її права як суб'єкта персональних даних згідно з законодавством України, склад та зміст їх персональних даних, які будуть оброблятись, та повідомлено дані володільця та розпорядника персональних даних цієї особи.
13.2. Представники Сторін погодились, що їх персональні дані, які стали відомі Сторонам в зв'язку з погодженням цих Правил включаються до баз персональних даних Сторін. Погоджуючись з даними Правилами уповноважені представники Сторін дають згоду (дозвіл) на обробку їх персональних даних, з метою дотримання таких правил, забезпечення реалізації ділових, господарських і податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку, а також для забезпечення реалізації інших передбачених законодавством відносин між Сторонами. Представники сторін погоджуючись з даними Правилами підтверджують, що вони повідомлені та ознайомлені про свої права відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

©2019-2020 UKRAINIAN BAR AWARDS. Всі права захищені.
e-mail us:
uabarawards@gmail.com