Довгоочікувана зустріч, або «Як я познайомився з Дієго Феррарі та чого від нього навчився» - PostEat

пошук

Довгоочікувана зустріч, або «Як я познайомився з Дієго Феррарі та чого від нього навчився»
31-01-2020 0 3988


…Одного вечора, в далекому 2017 році, тоді ще зовсім не знайомий мені бартендер залишив під фото з моїм коктейлем свій коментар! У нас зав’язалася коротка, але дуже цікава беседа. Тоді я вперше познайомився з Дієго Феррарі – він здався мені ввічливим, відкритим і абсолютно не зарозумілим чоловіком. Дієго писав мені, із задоволенням відповідаючи на мої питання. В той вечір я поставив собі за мету познайомитися з Дієго особисто.

Через деякий час, вже в 2018 році BAROMETER International Bar Show оголосив своїх спікерів і серед них був Дієго Феррарі! Я був шалено радий цьому – ми нарешті зможемо зустрітися і поспілкуватися тет-а-тет! На BAROMETER ми і познайомилися особисто. Побувавши на лекції Дієго і поспілкувавшись з ним, я ще більше захопився цією людиною! І вже в той момент вирішив, що точно познайомлю його з Одесою і з гостями SlowPiggy.І хоча минуло ще чимало часу, важкий графік Дієго, майстер класи, тренінги, guest shift по всьому світу, мені все-таки вдалося здійснити задумане!

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

У 2019 році все на тому ж BAROMETER ми обговорили і домовилися про те, що Дієго Феррарі прилетить до нас в південну столицю, де проведе свій майстер-клас і guest shift для барменів нашого регіону, приготує свої змішані напої для гостей SlowPiggy !

І ось, 24 січня 2020 ввечері я з нетерпінням зустрічаю Дієго в аеропорту міста Одеси, хвилююся, адже попереду два відповідальні і цікаві дні! Звичайно, ці два дні пролетіли миттєво, це було дуже круто, пізнавально і незабутньо. Почалося все з найцікавішого майстер-класу для барменів Одеси, далі – невелика екскурсія зимовою, але теплою Одесою, а вже ввечері ми стоїмо за однією стійкою в SlowPiggy і разом з моєю командою готуємо коктейлі! Емоції важко описати, але я думав так: «Мета, яку я поставив, досягнута! Ура!»

Мені пощастило взяти невелике інтерв’ю у Дієго. Ставити цікаві питання мені з великим задоволенням допомогли Влад Романишин і Костянтин Гутник, за що їм окрема подяка. Про бартендинг, барну ком`юніті та багато іншого – у нашому інтерв’ю.

Михайло Сафонюк: По-перше, я хотів би запитати вас про guest shift. Які ваші враження та які емоції залишилися після вечора?

Дієго Феррарі: Непросто привезти багато людей під час одного майстер-класу чи гостя незалежно від того, де ви знаходитесь … Україна, Лондон, Мілан! Але ви це зробили і з чудовим результатом! Мені сподобався фідбек ваших клієнтів.

Влад Романишин: На майстер-класі ви говорили про безвідходне виробництво. Які  найяскравіші приклади безвідходного виробництва у барі ви бачили у світі?

Дієго Феррарі: В Mezzanine в Stratford London Enrico Gonzato використовує концепцію «Без сміття» по-різному! Від фруктів, до льоду.

Михайло Сафонюк: Якщо бармен не може дозволити собі здобути міжнародний досвід, які варіанти ви б рекомендували для подальшого навчання?

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Дієго Феррарі: Запросити міксологів, які спеціалізуються на різних темах, з-за кордону, Такий підхід дасть вам змогу познайомитися з міжнародними тенденціями та технікою роботи.

Михайло Сафонюк: Що спонукало вас до написання книги Cocktail Low Alcohol — The New Frontier of Mixology?

Дієго Феррарі: Якісь конкретні речі не стали підставою для написання книги. Ми просто зрозуміли, що настав ідеальний час для того, щоб говорити про цю тенденцію, і ця тема стала у той момент дуже популярною. Я був одним із передвісників Low Abv!

Костя Гутник: Назвіть ваш улюблений класичний коктейль з низьким вмістом алкоголю?

Дієго Феррарі: Це коктейль під назвою Dark’n Stormy.

Костя Гутник: Що ви думаєте про сучасні тренди в міксології? І які тренди, на вашу думку, міцно увійдуть в історію коктейльної культури, а які є лише тимчасовими нововведеннями?

Дієго Феррарі: Я думаю, що молекулярний коктейль як тренд трохи спаде, а на противагу прийдуть ферментація, повторна дистиляція, Low abv. Щодо спиртних напоїв, я думаю, що виготовлення джину все ще більше контролюватиметься, і в тренді будуть ром та напої без алкоголю, як Seedlip!

Костя Гутник: Чи варто глибоко заглибитися у складність смаку та спростити приготування коктейлю чи створити зрозумілі смаки та цікаву презентацію? Що для вас більш актуально?

Дієго Феррарі: Іноді ми забуваємо, яке кінцеве призначення наших коктейлів. Ми створюємо щось для наших гостей, і нам потрібно забезпечити їх комфорт у нашому барі!

Часто ми пропонуємо безліч рецептів, створених для нашого его як міксологів, і гості можуть розгубитися перед нашим списком коктейлів! Іноді нам варто бути більш демократичними з нашими рецептами і, можливо, представити коктейль у чудовій та красивій склянці із класною презентацією! Тому що ми «їмо» спочатку очима.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Михайло Сафонюк: Як ви справляєтеся з творчою кризою? Чим ви надихаєтесь?

Дієго Феррарі: Мені пощастило відвідувати різні бари протягом року і побачити багато творінь у коктейльному мистецтві, тому для мене просто!

Михайло Сафонюк: Чи є якісь принципи в роботі, через які ви б не переступали?

Дієго Феррарі: Повага! Бути джентльменом! Бути доброю людиною! Нам пощастило, і ми маємо пишатися своєю роботою!

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Влад Романишин: Яке ваше враження від України та української барної культури? Яку б пораду ви дали українським барменам, аби вони змогли вийти на світову барну сцену?

Дієго Феррарі: Я думаю, що барна сцена в Україні все ще швидко зростає, і через кілька років ви зможете бути на відмінному рівні міксології! Моя порада — подорожувати, відвідувати різні місця, вчитися та вчитися кожен день!

Михайло Сафонюк: Де ви бачите себе через 10 років?

Дієго Феррарі: Я ніколи не планував своє життя більше, ніж на 1 рік! Життя прекрасне і іноді  здатне здивувати вас і підкинути щось дивовижне.

Михайло Сафонюк: Яку б пораду ви дали б новачкам-барменам?

Дієго Феррарі: Ніколи не переставайте вчитися, і будьте скромними.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Хотілося б подякувати компанії Vinfort за безпосередню участь в організації цієї події: команда з великим задоволенням відгукнулася та надала все необхідне, в тому числі і алкогольні напої для проведення Guestbartending.

Прим.редактора: Дієго Феррарі – бар-менеджер ресторану Rotonda в Мілані і автор книги Cocktail Low Alcohol — The New Frontier of Mixology. Крім того, Дієго відомий як творець групи Diego Ferrari Cocktail Art в Фейсбук. Цю групу можна сміливо назвати найбільшим фотобанком коктейлів з усього світу. Також Дієго в 2015 році створив коктейльний тур Cocktail Art & Max 21 abv, The Cocktail «Under», в рамках якого він подорожує країнами світу і ділиться своїм досвідом створення коктейлів міцністю нижче 21%.

 

Фото надані автором

Редактор Юлія Звєрькова


Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi