Мікроавтобус перетворили в кухню преміум-класу для мішленівського шеф-кухаря - PostEat

пошук

Мікроавтобус перетворили в кухню преміум-класу для мішленівського шеф-кухаря
13-09-2021 0 225


Фірма CJL Leisure, сертифікований партнер підрозділу Volkswagen Commercial Vehicles (VWCV), побудувала унікальний Transporter. Він створений в єдиному екземплярі для шотландського ресторатора і велогонщика-любителя Алана Мерчісона. Мікроавтобус використовуватимуть як машину підтримки жіночої велокоманди CANYON/SRAM Racing, де Мерчісон зараз працює шеф-кухарем. Про це повідомляє прес-служба Volkswagen.

Основою для кемпера став Volkswagen Transporter 6.1. Машину пофарбували в кольори фірми Rapha, виробника одягу для велосипедистів, і оснастили всім необхідним для відпочинку та перекусу в перервах між заїздами. У мікроавтобусі є навіть потайна кімната для п’яти велосипедів, з мийкою високого тиску і 70-літровим баком для води. А також холодильник з вертикальним завантаженням, раковина і газова плита.

Крім того, в авто є кілька спальних місць, кавомолка і кавоварка La Marzocco Linea Mini. Transporter оснащений інвертором на 3000 Вт і двома батареями AGM, підключеними до сонячної панелі на 350 Вт для живлення кухні.

Нагадаємо, що Мерчісон понад 25 років займається кулінарним мистецтвом, створює і управляє ресторанами, відзначеними зірками Мішлен.

Фото: vwpress.co.uk

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi