Новий заклад. Київ: GARNISON – паб у серці Києва, який заснований ветеранами ЗСУ - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: GARNISON – паб у серці Києва, який заснований ветеранами ЗСУ
22-05-2023 0 211


Де: вулиця Хрещатик, 15/4

Формат: паб

Години роботи: середа — неділя 14:00- 23:00

Контактний телефон: +380984088390

GARNISON — це паб, який відкрився 28 квітня на вулиці Хрещатик, 15/4. Також це музей військових артефактів та світлин, адже заклад заснований ветеранами ЗСУ.

Паб засновано на локації з великою історією. Понад 15 років тому тут був розташований музичний заклад «Ковбой», потім – арт паб Docker’s ABC, в якому був розміщений єдиний в Києві музей рок-н-ролу, і що належав до легендарної родини Docker&Co.

“Military Pub «GARNISON» — це міцне та смачне місце у самому серці Києва, засноване на прикладах героїзму та любові до Батьківщини. Місце, де щиро раді всім, а ветерани та волонтери отримають максимальну шану.

Це місце, де ветеран та волонтер можуть сидіти і розповідати свою історію. Саме ці історії служіння нашій великій Нації, створюють спільний зв’язок між всіма членами Української родини”, — розповідають у пабі. 

З четверга по неділю в закладі грає жива музика українських артистів та виступають молоді стендапери.

Меню складається зі стартерів, закусок, бургерів, піци та салатів, страв з гриля, перших та основних страв, десертів. Барне меню складається з пива, вина, міцних алкогольних напоїв, шотів та коктейлів. Є безалкогольні напої, кава та чай.

Дещо з меню:

  • Сирні шашки — 170 грн
  • Фермерський салат — 160 грн
  • Рулька — 690 грн
  • Причеп ковбас — 1300 грн
  • Коктейль Negroni — 220 грн

Фото надані закладом

Контакти закладу можуть змінюватись. Актуальний телефон та години роботи ви завжди можете знайти на сторінці закладу в соціальних мережах

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi