пошук
Влад Войчук
Автор
пошук
Влад Войчук
Автор
У Польщі вирують дебати про можливе маркування харчової продукції в якій міститься комашиний білок. Про це у Facebook повідомляє міжнародний дегустаційний конкурс Favorite Food&Drinks.
Мінагрополітики Польщі хоче змінити маркування продуктів, що містять їстівний білок комах, і виправдовує це огидою.
Новий міністр сільського господарства Анна Гембіцька пропонує доопрацювати питання щодо маркування агропродовольчої продукції. Міністерство пропонує додатково позначати графічним символом харчові продукти, які містять комах.
«Польські споживачі не мають звички їсти комах та продукти, що містять комах, що пов’язано з культурними факторами (відсутність традицій споживання) та психологічними факторами (наприклад, відраза)», – йдеться обґрунтуванні проєкту постанови про внесення змін до постанови про маркування окремих видів харчових продуктів, передає Favorite Food&Drinks. У ньому Мінагрополітики пропонує позначати харчові продукти графічним символом хробака.
Міністерство сільського господарства та сільського розвитку країни пояснює, що споживачі харчових продуктів, які виготовлені з комах, завдяки включенню додаткової позначки в маркуванні харчових продуктів також зможуть зробити вибір відповідно до своїх уподобань. Тому споживачам слід надати продукти з таким маркуванням, яке дозволить їм швидко розпізнати продукти, що містять новий корм для комах, з першого погляду в магазині.
У Favorite Food&Drinks додають, що відповідно до положень Регламенту (ЄС) № 2015/2283 про нові харчові продукти та імплементаційних постанов, виданих Європейською Комісією, сировина з наступних комах дозволена як нові харчові продукти (або як такі, або як інгредієнт інших харчових продуктів): tenebrio molitor (хрущак борошняний), locusta migratoria (перелітна сарана), alphitobius diaperinus (чорнотілка) і acheta domesticus (домашній цвіркун).
Photo credits: Facebook Favorite Food&Drinks
Читайте також:
У «Сільпо» можна скористатись Wi-Fi для зв’язку
Символ нової колекції сумок BEVZA – колоски пшениці
Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.
Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:
Коментарi