Волонтери GoodWill відправили 5 тисяч продуктових наборів в Макарів та села поруч - PostEat

пошук

Волонтери GoodWill відправили 5 тисяч продуктових наборів в Макарів та села поруч
05-04-2022 0 1063


Учора, 4 квітня, волонтерська організація GoodWill зібрала 5 тисяч продуктових наборів, які сьогодні поїхали до Макарова та сіл поруч. 

“Дякуємо команді близько 80 волонтерів, World Central Kitchen та METRO UA”, — додають у GoodWill.

А сьогодні вранці організація встигла зібрати ще 1000 продуктових наборів, які вже найближчим часом відправляться в населені пункти, де потрібна ця допомога. 

«За пару годин ми вже розфасовали ще 1000 продовольчих наборів….
WasGood

Погнали далі…
», — відмітили в GoodWill.

 

Михайло Парапан та Тatiana Leonidovna разом з багатьма друзями, колегами, знайомими і незнаймими, але небайдужими людьми, кожного дня здійснюють швидку адресну допомогу продуктами харчування, товарами першої необхідності та ліками для всіх, хто цього потребує. Щодня команда волонтерів допомагає ЗСУ, ТрО, лікарням, дитячим будинкам та будинкам пристарілих людей, людям похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з маленькими дітьми, які проживають у Києві та потребують негайної допомоги. Також GoodWill починає розширювати свою діяльність та допомагає людям у Київській області.

Instagram та Facebook волонтерів GoodWill, куди можна написати з пропозиціями допомоги або запити про допомогу.  Пишіть також в особисті Михайло Парапан або нам в особисті на PostEat

Фото: Facebook Tatiana Leonidovna, Facebook WasGood

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi