Правила виноробів: Джорджія Багальїні / Colle di Maggio - PostEat

пошук

Правила виноробів: Джорджія Багальїні / Colle di Maggio
01-11-2021 0 1730


Друзі, продовжуємо знайомити вас із виноробнями й винами, що візьмуть участь у Wine&Spirits 2021, і неймовірними людьми, котрі створюють ці вина. Зустрічайте юну й талановиту Джорджію Багальїні, співвласницю виноробні Colle di Maggio Wine Farm.

Виноробня Colle di Maggio Wine Farm розташована в місті Веллетрі, на південь від Риму, в регіоні Лаціо. Колись це місце називалося Прато ді Маджіо — звідси й походить назва компанії Colle di Maggio, що перекладається як «Чарівний пагорб». Виноробня була заснована у 60-х роках. Сьогодні Colle di Maggio — це компанія з екологічним підходом та сертифікацією, в традиціях родини Багальїні, нинішнього власника, який працює у сільському господарстві, вирощує фрукти, виробляє відмінне вино та органічну оливкову олію. Вино — пристрасть і натхнення для всіх членів сім’ї Багальїні, кожен член родини робить свій внесок у створення великої краси на цій древній території.

Вина Colle di Maggio передають колорит стародавньої території, що походить від вулканічного комплексу Альбанських пагорбів. Тут працюють із лозами віком від 40 до 50 років. Сьогодні компанію представляють молоді жінки — сестри Джорджія та Федеріка Багальїні.

Ім’я: Джорджія Багальїні

Виноробня: COLLE DI MAGGIO WINE FARM

Виноробний регіон: ЛАЦІО

Загальна площа виноградника: 10 га

Обсяг виробництва на рік: приблизно 60 000 л

Я не уявляю свого життя без родини, яка підтримує мене щодня, книг, які є порталом моїх знань, мого вина, яке я можу скуштувати з людьми, котрі поділяють мої емоції.

Найважче для мене змиритися з невизначеністю цього періоду, який проходить людство просто зараз… Пандемія заполонила наше життя, навіть життя в виноробні суттєво змінилося, на жаль, ми не маємо великої свободи в організації дегустацій і спілкуванні з нашою аудиторією. Наша свобода наразі взагалі дуже обмежена.

Найцінніше в житті — це любов у всіх її формах, важливо знати, як розпізнавати й цінувати зв’язки, які вона створює для мирного життя.

Якби у мене була можливість почати все спочатку, я б робила те саме, що роблю зараз. Я не шкодую про шляхи, які пройшла і які зробили мене тою, ким я є.

Мій душевний стан зараз — тихий, достатньо позитивний у сподіваннях щодо майбутнього.

Моя «суперсила» — це гостре шосте почуття до всього, що мене оточує.

Справжній винороб ніколи не обманює споживача.

Мій ідеальний день — це день, коли я можу зупинитися, сісти в крісло з келихом вина і подумати, що я зробила неможливе для людей, про яких я піклуюся.

Якби мені довелося до кінця життя пити лише один вид вина, це був би Каберне Совіньйон, бо я їм справді зачарована: пряне, молоде червоне вино. Наш реліз цього сорту вийде у 2022 році. Але мені також дуже подобається Каберне Совіньйон з Чилі.

Найголовніше у вині — визначити його якість … знати, що всередині пляшки. Іноді навіть ціна чи етикетка не мають значення, а якщо й мали б, то лише незначною мірою. Не всі вина є «Винами» з великої літери.

Найдивнішим компліментом, який хтось коли-небудь робив моїм винам, був такий: «тепер я заявляю, що я щасливий» (клієнт після покупки своєї десятої пляшки нашого Сіра).

Найбільш недооцінене вино — це вино зі Сходу. Ми ще маємо пізнати його глибше і навчитися його контекстуалізувати.

Найдивнішим вином у моєму житті було таке… Під час сліпої дегустації, на першому році курсу сомельє, коли я ще мало що знала про вино, я помітила, що в мій келих налили страшенно мутне вино… хоча на смак воно мені сподобалося. Того дня я дізналась про існування натурального вина та його неймовірні особливості.

Найсмачніше поєднання вина та їжі, яке я коли-небудь пробувала, було просте, але дуже смачне. Це був келих витриманого в баріку Шардоне в супроводі італійської, а точніше — тосканської закуски: брускетта з сиром П’єнца середньої витримки, салом Синта Сенезе та заправкою з медом з польових квітів.

Найперспективнішим виноробним регіоном сьогодні є, як на мене, Лігурія. Вона, з її «героїчним виноградарством», має великий потенціал на майбутнє.

Для винороба успіх — це здивувати споживача, наважуючись створити вино, яке виходить за межі звичайного. Можливо, довго чекати, проходити скрізь зону невпевненості й невизначеності… і врешті решт створити винятковий продукт! 

Щастя для мене — це щось невловиме, ти не помічаєш, коли ти щасливий. Важливо завжди залишатися позитивним: позитив притягує позитив. Настрій змінює перспективи будь-якого життєвого проекту.

Мій герой — це мій батько. Наприкінці 1970-х років він почав вирощувати фрукти на своїй невеличкій ділянці за будинком. Напевно, навіть він не очікував, що у 2021 року його землі сягатимуть 80 гектарів, включаючи плантації ківі, вирощування якого наразі є основним бізнесом нашої компанії, і виноградники. Його секретом в досягненні успіху та подоланні  життєвих негараздів були і є пристрасть і відданість, котрі він намагається передати мені щодня.

Якби моє життя було фільмом, його б назвали, напевно, словами Данте Аліг’єрі в останньому вірші “Пекла” з Божественної комедії: «Ми вийшли й зір звели на зоряні стелі».

Якби мені було надано необмежені повноваження та ресурси, щоб зробити внесок у виноробство в моїй країні, я б перетворила усі методи виноградарства на екологічно чисті. Навколишнє середовище знаходиться в нестабільному стані, і як мешканці цієї землі, і ми повинні її захищати. Використовуючи сонячну енергію, обмежуючи споживання води, використовуючи органічні добрива та засоби захисту рослин, ми не тільки покращимо якість кисню, котрим ми дихаємо, а й готовий продукт, який ми споживатимемо, буде вільним від штучних сполук та неприродних хімічних процесів, а отже, більш натуральним.

Моє звернення до українських виробників вина та любителів вина: любіть свою землю та насолоджуйтесь всім розмаїттям продуктів, які вона вам дає.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi