True&Local №4. Гичка — фестиваль локальної гастрономії у «Сільпо» - PostEat

пошук

True&Local №4. Гичка — фестиваль локальної гастрономії у «Сільпо»
14-05-2019 0 3310

administration

Автор


18 та 19 травня, вже вчетверте у Києві, «Лавка Традицій», проект фермерських продуктів мережі «Сільпо», влаштовує фестиваль крафтових та локальних продуктів. Цього разу два дні активностей присвячені молодому врожаю, а це — зелене бадилля, різнобарвна гичка всіх овочів та плодових, що проростають на українських землях.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Протягом двох днів у «Сільпо» на вул. Полярній 20Д фестиваль збере 60 фермерів та локальних виробників, які своїми руцями виготовляють харчові продукти та готові розказати гостям про їх особливості та цінності.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Ярмарок сезонних продуктів працюватиме нон-стоп, у гостей буде шанс потрапити на дегустацію новинок від виробників «Лавки Традицій», скуштувати фестивальне меню від Марко Черветті, бренд-шефа ресторанних проектів «Сільпо», відкрити для себе творіння попереднього фестивалю — Авокадерію, для якої у «Сільпо» виберуть найстигліші авокадо, що увійдуть до складу сендвічів з копченою страчателою, мікрогріном та кукурудзяною крихтою.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Спеціально для True&Local «Власна пекарня Сільпо» готує випічку за новими рецептами і з унікальними начинками. А творці морозива МО — однієї з останніх новинок мережі, підготували феєричні смаки: полуниця з м’ятою, груша і горгонзола, авокадо зі шпинатом та бананом, а також томати з базиліком!

З ранку суботи і до вечора неділі відбуватиметься марафон авторських приготувань на шефсько-артизанській сцені під керівництвом ідейної натхненниці фестивалю — гастроентузіастки та фудрайтерки Аврори Огородник. Йова Ягер, Юлія Загура, Станіслав Завертайло, Ілля Сьомін, Марко Черветті та багато інших представників української гастрономії розкриють свої кулінарні секрети та смаки під час майстер-класів.

Вперше в рамках фестивалю з’явиться pop-up музей овочів від школи Kartata Potata — унікальний дитячий проект Даші Малахової, який буде цікавим як самим маленьким, так і дорослим гостям. Працюватимуть три музейні станції — бадилля та різнокольорові овочі; мікрогрін та їстівні квіти; молочні продукти – до всього можна буде доторкнутись, пізнати запахи та смаки, дізнатись, що морква була колись фіолетовою, а буряк може бути помаранчевим, спробувати редис, соняшник та горошок у паростках, навчитись доїти корову, та як готувати молозиво і навіть рослинне молоко! А після — приготувати весняний салат в землі під час майстер-класів із засновницею музею.

Ще одна новина цього фестивалю — лекторій від Slow Food, гастрономічного руху, який розпочався в Італії і поширився за останні десятиріччя по всьому світу. Слоуфуд протистоїть системі швидкого харчування, сповідує свідоме споживання та об’єднує вже понад 100 тисяч людей. В Україні цей рух сприяє місцевим продуктам та традиційній їжі, розвитку регіонального господарства та об’єднує спеціалістів й ентузіастів з різних сфер життя суспільства.

Розклад подій музею овочів, шефсько-артизанської сцени та лекторію Slow Food читати у

фейсбук-події фестивалю

ЩО? Фестиваль локальної гастрономії True&Local №4.Гичка

КОЛИ? 18-19 травня з 11:00 до 18:00

ДЕ? «Сільпо» на вул. Полярній 20Д (2-й поверх «Епіцентру»)

Вхід вільний

Для довідки: «Лавка Традицій» існує з 2011 року і має за основну мету створення ринкових умов для невеликих господарств та виробництв, дистрибуцію локальних продуктів у мережі магазинів «Сільпо». Сьогодні проект нараховує вже понад 60 учасників з усієї країни, серед яких: молочні продукти, сири, м’ясні делікатеси, рослинні олії, джеми, конфітюри, борошна, продукти бджоловодства, десерти, сухофрукти, овочі, соки та збори трав’яних чаїв.

Фейсбук-сторінка «Лавка Традицій»

Фото: Лавка Традицій

 

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi