Створена перша онлайн-гра про алкоміфи - PostEat

пошук

Створена перша онлайн-гра про алкоміфи
14-07-2020 0 1561

Партнери

Автор


Сайт-гра «ЗГАДАТИ ВСЕ» – нестандартний спосіб розкрити ідею про відповідальне споживання алкоголю. А ще, це спроба донести правильний меседж на мові аудиторії: без менторського tone of voice й усіляких повчань.

Це тест-файтинг, що допоможе перевірити свої знання й дізнатись більше про ту саму норму. Усі події відбуваються в рамках вигаданого світу, який спеціально був створений Pernod Ricard Ukraine.

Розпочинаючи місію, на сайті треба обрати героя, який відображає настрій гравця. У кожного героя своя історія та характер. Під час усіх рівнів гри, кожен з яких має унікальну естетику, доведеться протистояти різним персонажам і відповідати на їхні, інколи неоднозначні, питання. У фіналі подорожі, щоб потрапити на найкрутішу вечірку, на всіх чекатиме бій з таємничим суперником, який знає про всі твої слабкості.

Гейміфікована платформа піднімає завжди актуальну тему незалежно від ситуації за вікном. Знання, отриманні під час гри, дозволять успішно завершити місію «ЗГАДАТИ ВСЕ» як онлайн, так і офлайн вже наступного ранку після вечірки.

Час грати! www.drinkright.com.ua

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi