Чоловік, який чекав на страту майже 30 років, попросив чизбургер з беконом перед смертю - PostEat

пошук

Чоловік, який чекав на страту майже 30 років, попросив чизбургер з беконом перед смертю
11-10-2021 0 619


У Міссурі, США, прочекавши страти майже 30 років чоловік виконав останнє бажання — він попросив чизбургер з подвійною порцією бекону і з’їв його з молочним коктейлем. Про це повідомляє Daily Star.

61-річний Ернест Джонсон був засуджений до смертної кари 27 років тому, в 1994 році, після того, як пограбував цілодобовий магазин і вбив трьох працівників. Американець отримав смертельну ін’єкцію у вівторок, 5 жовтня.

Адвокати Джонсона до останнього боролися за скасування вироку, оскільки численні IQ-тести показали, що інтелектуальний розвиток чоловіки знаходиться на рівні дитини третього класу.

Губернатор штату Міссурі Майк Парсон навіть отримав лист від представника Папи Римського Франциска з проханням скасувати смертну кару. При цьому Парсон вирішив «відновити справедливість» і привести у виконання законний вирок, винесений Джонсону відповідно до постанови Верховного суду Міссурі.

За традицією перед стратою Джонсону запропонували вибрати меню для останньої трапези. Чоловік замовив два чизбургери з подвійною порцією бекону, два полуничних молочні коктейлі, велику піцу і кільця цибулі.

Фото: Daily Star

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi