Компанія Kraft Heinz каже, що люди повинні звикнути до подорожчання продуктів харчування - PostEat

пошук

Компанія Kraft Heinz каже, що люди повинні звикнути до подорожчання продуктів харчування
12-10-2021 0 205


Людям доведеться звикнути до подорожчання продуктів харчування, заявив у інтерв’ю для BBC Мігель Патрісіо, бос Kraft Heinz. Він сказав, що міжнародний продовольчий гігант, який виробляє томатний соус і печену квасолю, підвищує ціни в кількох країнах.

На відміну від попередніх років, інфляція торкнулась більшості країн.

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, вартість таких інгредієнтів, як зернові та олії, підняли світові ціни на продовольство до 10-річного максимуму.

Kraft Heinz підвищив ціни на більш ніж половину своєї продукції в США, на своєму внутрішньому ринку, і Патрісіо визнав, що це відбувається і в інших країнах.

«Ми підіймаємо ціни, де це необхідно, по всьому світу», — сказав він.

Під час пандемії в багатьох країнах спостерігалося падіння виробництва сировини. Оскільки економіки відновились, пропозиція цієї продукції не змогла встигнути за попитом, що призвело до зростання цін. Вищі зарплати та ціни на енергію також додали складнощів для виробників.

Патрісіо каже, що цей широкий спектр факторів сприяє зростанню вартості продуктів харчування.

Споживачам доведеться звикнути до подорожчання продуктів харчування, враховуючи, що населення світу зростає, в той час, як кількість землі, на якій можна вирощувати продукти харчування, остається тією ж.

Водночас не всі види збільшення витрат слід передавати споживачам. Фірмам доведеться поглинути частину самостійно.

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi