Новий заклад. Київ: бари «Сікера» для поціновувачів медових алкогольних напоїв - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: бари «Сікера» для поціновувачів медових алкогольних напоїв
12-02-2025 0 249


Де: вулиця Хрещатик, 17; вулиця Костянтинівська, 17

Години роботи: щодня з 12:00 до 22:00

Телефон: +380443338854

Instagram

«Сікера Бар» – новий заклад для поціновувачів медових алкогольних напоїв, що відкрився в самому серці Києва на Хрещатику та на Подолі на Костянтинівській. Тут пропонують Сікеру – напій, створений на основі натурального меду та соків, без доданого спирту чи цукру. Формат закладу об’єднує традиційне медоваріння з сучасною подачею в зручних пет-баночках.

Інтер’єр “Сікера Бару” поєднує сучасний дизайн із яскравими елементами фірмового стилю. Основний акцент зроблено на жовто-медових тонах, а на інформаційних дошках та постерах розміщена інформація про виробництво та процес виготовлення Сікери.
Заклад знайомить гостей з новою категорією алкоголю та пропонує альтернативу традиційним напоям.

У меню представлені різні види сікери з вмістом алкоголю від 8% до 14,5%, виготовлені або виключно з натурального меду, або із меду та соків таких фруктів і ягід, як вишня, чорноплідна горобина, яблуко, аґрус, смородина та ожина. Напої подаються охолодженими у келихах або баночках.

Ціни варіюються залежно від виду та об’єму: 75-150 грн за келих (150 мл) і 150-180 грн за баночку (250-300 мл). До напоїв пропонують легкі закуски від локальних виробників: крафтові сири (140 грн), м’ясні нарізки (200 грн) та запечені равлики (120-240 грн).

Фото надані закладом

Читайте також про нові заклади Києва:

Новий заклад. Київ: ресторан грузинської кухні «Хінкалі Rooms»

Новий заклад. Київ: стріт-фуд Chicken Konteynered від мережі Konteyner

Новий заклад. Київ: Shuk Shawarma & Hummus — харківський смак Близького Сходу в Києві

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi