пошук
Влад Войчук
Автор
пошук
Влад Войчук
Автор
Яблучно-молочне бродіння у вині відбувається після первинного бродіння, коли дріжджі перетворюють цукор на спирт. Такий вид бродіння — це перетворення різкої, терпкої яблучної кислоти на більш м’яку, вершкову молочну кислоту та вуглекислий газ. Про це повідомляє Wine Spectator.
Якщо говорити точніше, винороб може защепити своє вино молочнокислими бактеріями, насамперед Oenococcus oeni, які потім споживають яблучну кислоту та «виганяють» молочну кислоту, вуглекислий газ і органічну сполуку під назвою діацетил. Залежно від концентрації діацетил може надавати легкі горіхові або нотки іриски переконливим масляним смакам.
Яблучно-молочне бродіння є стандартною практикою, яка використовується майже у всіх червоних винах і багатьох білих. У білих винах таке бродіння має тенденцію пом’якшувати кислинку та надавати кремового смаку.
Навмисне ініціювання яблучно-молочного перетворення також гарантує, що бродіння не відбудеться пізніше у пляшці, що може перетворити вино на каламутну і смердючу рідину.
Читайте також:
«Смачна Кропивниччина» — рецепти та історії окремих родинних страв
Realme разом із Coca-Cola випустить лімітовану лінійку смартфонів
Олена Зеленська розповіла про подальші кроки реформування шкільного харчування
Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.
Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:
Коментарi