Смартгодинник врятував надмірно худу дівчину від смерті - PostEat

пошук

Смартгодинник врятував надмірно худу дівчину від смерті
11-10-2021 0 497


В англійському місті Воркінгтон, графство Камбрія, Велика Британія, смартгодинник відправляв дуже худій дівчині по 12 повідомлень про занадто низький пульс вночі й врятував її від смерті. Про це повідомляє Daily Mail.

21-річна Шарлотта Фостер розповіла, що після початку пандемії її харчові звички сильно змінилися. Побоюючись набрати зайву вагу, дівчина скоротила кількість споживаних кілокалорій до 600 в день. Її раціон складався з коли без цукру, овочевого салату і моркви. Мінімальна вага британки становив всього 39,5 кілограма. 

«Я думала, що краще помру, ніж наберу вагу», — згадала Фостер. До того ж до екстремальної дієти вона кожен день тренувалася вдома.

Дівчина користувалася розумним годинником, який вимірював її пульс протягом доби. У якийсь момент він почав надсилати їй по 11-12 повідомлень щоночі з попередженням про небезпечно низький пульс — всього 40 ударів в хвилину в стані спокою при нормі в 60-90 ударів. Саме завдяки годиннику британка задумалася про здоров’я, звернулася до лікарів і врятувалася від смерті від виснаження.

Фостер зрозуміла, що їй просто необхідно набрати вагу, але страх зайвих кілограмів не давав їй цього зробити. У січні 2021 року вона все ж почала комплексне лікування — після обстеження дівчину направили в групу по лікуванню розладів харчової поведінки, в якій вона працювала з психологом. Паралельно вона відвідувала дієтологів і терапевтів.

До вересня британка набрала 15,3 кілограма і тепер важить 54,8 кілограма. Дівчина зізналася, що її життя стало краще у всьому.

Фото: Daily Mail

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi