пошук
Артем Кузьменчук
Автор
пошук
Артем Кузьменчук
Автор
Де: Бессарабська площа, 2
Бюджет: ₴. Піта (79–129 грн)
Графік роботи: щодня з 11:00 до 22:00 (до 03:00 у четвер, п’ятницю, суботу).
«Посольство ізраїльської кухні» Pita Kyiv відкриває нове місце на Бессарабському ринку. Тут можна буде спробувати п’ять видів піти, кебаб, фалафель, хумус, а також придбати у крамниці ізраїльську пасту тахіні та соуси власного виробництва.
Перший ресторан Pita Kyiv відкрився восени 2019 року на вулиці Пушкінській. Редакція PostEat відвідала заклад та відчула тут справжній дух та смак ізраїльської кухні. Концепція закладу перенесена в Київ з вулиць Тель-Авіву — це формат швидкого та поживного перекусу в темпі великого міста.
Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.
«В Ізраїлі піту, фалафель та хумус готують на кожному кроці і це дійсно народні страви — їх їдять студенти, офісні працівники та бізнесмени. За час роботи першого закладу ми отримали масу позитивних відгуків — ізраїльська кухня знайшла поціновувачів у Києві. Прийшов час розширюватись», — розповідають у закладі.
Другий заклад Pita Kyiv адаптовано під формат Бессарабського ринку. Разом з готовими стравами тут продаватимуть соуси власного виробництва, ізраїльську кунжутну пасту тахіні, фермерські овочі тощо.
«Ідея крамниці власних товарів назрівала давно, та й гості постійно питали. На Бессарабці крамниця стала органічним доповненням концепції», — вважають у закладі. Інтер’єр закладу розробив дизайнер Андрій Білецький.
Його ідея — перенести гостей у типове кафе на ринку східного Середземномор’я.
Меню нового місця створив бренд-шеф Валерій Арустамян. Це ті ж самі страви, які зробили ім’я закладу на Пушкінській. Наприклад, піта-чизбургер з соусом айолі, ніжним сметанним соусом, песто та гострим соусом харріса. Також тут можна спробувати піту-кебаб, піту-шніцель, піту-чікен шварма, піту steak and egg. Піту-фалафель змащують зсередини хумусом, а зверху поливають пастою тахіні. За бажанням гостя у страву можна додати гострий соус харріса з перцем чилі, часником та східними спеціями.
Серед головних правил піти у закладі називають пухкість хлібної основи, свіжість інгредієнтів та баланс смаків начинки. Для збереження пухкості піту випікають щодня за власним рецептом. Свіжості продуктів досягають, працюючи з постачальниками-фермерами, а баланс начинки став результатом експериментів шефа Валерія та його ізраїльського наставника.
«Відмінність правильної піти в тому, що вона дає відчуття ситості та без важкості у шлунку. Серед інших варіантів вуличного перекусу у правильної піти немає конкурентів», — кажуть у закладі.
Цвітна капуста крувіт стала однією з найпопулярніших страв ізраїльської кухні у Києві. У Pita Kyiv її варять, а потім смажать на грилі. Подають з тахіною, харріса та гострим зеленим чилі. Ще одна страва вуличного формату Середземномор’я — картопляні крокети собіс у фритюрі. Зручний та смачний перекус великого міста.
До страв у закладі на Пушкінській можна замовити коктейлі Gin-Tonic, Whiskey&Cola або Martini Fiero Tonic. А ось новий заклад на Бессарабці працюватиме без алкогольних напоїв — до страв тут подаватимуть айран, лимонади, газовані напої.
Фото Facebook: Pita Kyiv
Читайте також:
Новий заклад: Pita Kyiv — гастрономічне посольство ізраїльської кухні
З присмаком Тель-Авіва: шакшука, хумус та фалафель в Києві
Страви у піті в закладах Києва
Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.
Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:
Коментарi