Принципи життя і роботи гастродіячів: кавовий експерт Євген Горбань - PostEat

пошук

Принципи життя і роботи гастродіячів: кавовий експерт Євген Горбань
30-12-2020 0 1753


Принципи формують особистість та роблять людину тим, ким вона є. Редакція PostEat вирішила не тільки розповідати про професійні досягнення представників української гастроіндустрії, а й дізнатись про їх життєві цінності та думки.

Сьогодні принципами життя і роботи ділиться кавовий експерт Fozzy Group Євген Горбань.

Я не можу жити без краси. Але, на щастя, вона завжди з’являється там, де її не чекаєш.

Я ніколи не був президентом. Хоча, напевно, шанси не такі вже й малі)

В роботі головне не бути занадто серйозним. Та й взагалі у всьому. Чим менше значення ми надаємо своїм діям, тим більше і швидше можемо зробити. Без травм через те, що на перший погляд, здається невдачею.

Головна цінність в житті – це пізнання себе. І пізнання навколишнього через себе. Якщо не забувати, що ми всі живемо у світі, де не має впевненості звідки ми і навіщо, то стає набагато цікавіше. Дивовижно бути людиною і писати зараз ці слова.

Якби у мене був шанс щось змінити у житті, то я б ним не скористався. Там, де нас нема, здається завжди краще, але саме зараз і тут вже все є.

Мій головний козир – це соціальний капітал. Коли людей так багато, як в заповненій маршрутці — як би її не трусило, ти все одно не зможеш впасти) Але дні народження – це пекло.

Я не прощаю в роботі неповагу до праці інших та відсутність ролей з чіткими задачами та межами. Ніхто не має ні про що здогадуватись та проявляти ініціативу. Важливо розуміти, що робота не завжди насолода, але завжди результат.

Мій ідеальний день — коли єдина важлива справа в моєму планері — це перевернутися на інший бік. А взагалі, банально, але ідеально — це коли цікаво, а цікаво майже завжди. Хоча б трохи.

Якби я до кінця життя мав їсти лише один продукт, то це було б манго. Думали, я назву каву? Ха-ха)

Головне в ресторані — це красивий інстаграм та Ігор Сухомлін. А взагалі я більше в кав’ярнях розбираюсь.

Якби мені дали $1 000 000, я б купив булочку з маком і думав про те, як ще багато в мене залишилось. Насправді, чекаю, коли вже з’являться надтехнічні імпланти, за допомогою яких можна далеко бачити, високо стрибати та ставити лайки в інстаграмі силою думки. Палець вже болить. Ось на це витратив би мільйон, а так мені всього вистачає.

Найдивніший комплімент, який мені говорили — те, що я схожий одночасно на Іллю Лагутенко та на Грінча, який вкрав Різдво. Я відповів, що мені приємно, але всередині мене щось померло.

Найдивніша їжа та, якої мало. Навіщо вона тоді взагалі?

Професіоналізм проявляється у стресових ситуаціях. Коли не має часу довго оцінювати ризики, добре видно досвід та глибинне розуміння теми.

Якби моє життя було фільмом, воно б називалось «Велика Риба».

Якби мені дали необмежені повноваження та ресурси, щоб зробити Україну гастрономічною країною, я б просто дав своїм друзям можливості реалізувати все свої гастрономічні продукти і це точно було б найкращим рішенням.

Фото надані Євгеном Горбанем

Читайте також:

Принципи життя і роботи гастродіячів: бартендерка Юлія Чепелюк

Принципи життя і роботи виноробів: Тетяна Матвєєва

Принципи життя і роботи гастродіячів: барменеджер Євген Якутін

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi