Правила українських виноробів: Тетяна Матвєєва - PostEat

пошук

Правила українських виноробів: Тетяна Матвєєва
22-12-2020 0 1098


Виноробці винного дому Koblevo Тетяні Матвєєвій імпонує постать графа Томаса Кобле, який висадив перші виноградники в її краях. А ще Тетяна не уявляє життя без Рислінгу. Разом з Аліготе вона вважає їх найбільш недооціненими винами. Інші роздуми героїні у нашій рубриці «Принципи життя і роботи винороба».

Я не можу жити без виноробства. Для мене — це моє життя.

Найважче мені миритись з байдужістю. Коли ми не будемо байдужими, а підтримуватимемо одне одного і в радості, і в скрутну хвилину, тоді і наша країна, і світ стануть кращими!

Головна цінність у житті — це любов! Наші життєві цінності — це внутрішній компас, з яким ми повинні звіряти кожен крок по життєвій дорозі. Кожен день ми зіштовхуємось з обставинами, які перевіряють наше терпіння, людяність, характер.

Вірю, що любов до власної справи та любов до людей здатна подолати усі складнощі на життєвому шляху.

Якби був шанс почати все спочатку, то я б нічого не змінювала. Життєвий шлях цінний своїм досвідом.

Мій душевний стан зараз схожий на калейдоскоп. У ньому різними яскравими кольорами переливаються миттєвості життя, що приносять робота, сім’я, друзі, колеги. Особливо зараз в очікувані новорічних свят!

Моя «суперсила» — це оптимізм! Іноді все складається не так як хочеться. Проте переможцем стає той, хто завжди вірить в краще. В те, що якщо сильно захотіти, то можна здолати всі перешкоди та дійти до бажаних висот!

Справжній винороб ніколи не зупиниться на досягнутому! Адже виноробство — це теж мистецтво. І завжди здається, що у твоєму творі мало фарб чи відтінків. Тоді продовжуєш шукати різні новинки та удосконалювати технологію, щоб досягти нових результатів!

Мій ідеальний день — це бадьорий ранок, насичений день, наповнений улюбленою роботою і спокійний вечір в колі сім’ї.

Якби мені до кінця життя довелось пити одне вино, то це було б біле сухе сортове вино рислінг.

Головне у виніце його унікальний смак та аромат. Історія, яка починається з куща винограду і яку вино несе в собі. Про зиму: чи тепло йому було під сніжною ковдрою, чи може мерз без снігу? Про весну: чи порадувала раннім теплом, чи може налякала ранніми морозами? Про літо: чи зігріло своїм теплом і окропило теплим дощем чи виснажило посушливою спекою!

Якби мені дали $1 000 000, я б купила багато солодощів і подарунків й розіслала у дитячі будинки. Кожна дитяча посмішка того варта!

Найдивніший комплімент, який давали моїм винам, що вино схоже на симпатичну дівчину. Воно фліртує і заграє!

Найбільш недооцінене вино це Рислінг, Аліготе.

Найдивнішим вином у моєму житті було молоде вино з винограду, який дає перший врожай. В ньому ще не виражені сортові особливості, але воно завжди дивує яскравим ароматом і цікавим смаком!

Для винороба успіхце задоволені прихильники, які люблять наше вино та святкують з ним особливі події. Коли зовсім не знайомі люди рекомендують нам наші вина, бо вони їм подобаються!

Щастя для менеце коли протягом року хороша погода, яка сприяє гарному врожаю винограду. Коли в сезон переробки все складається якнайкраще і отримані вина радують високою якістю. Коли наше вино подобається питцям, а в них ростуть статки, щоб купити не одну, а більше пляшок улюбленого вина. І при цьому обов’язково знати, що всі рідні і близькі тобі люди здорові й щасливі!

Мій герой у світовій історії — це граф Томас Кобле, який посадив перші виноградники на цій землі та особисто займався виноградарством і виноробством.

Мій герой у реальному життіце люди, які живуть і «горять» своєю справою, які вміють робити справжні дива, для задоволення інших людей!

Якби моє життя було фільмом, воно б називалось «Життя з присмаком вина».

Якби мені дали необмежені повноваження та ресурси, щоб розвинути в Україні виноробство, то я б створила законодавчі підстави, які б сприяли правдивому виноградарству та виноробству. Щоб українське вино ставало кращим та відомим на увесь світ!

Фото: Пресслужба Koblevo

Читайте також:

«Вино як привід»: чому формат винних барів став таким популярним

Как заняться вином и не пожалеть: три истории начинающих виноделов

Названі найкращі виноградники світу 2020 року для винного туризму

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi