Перший органічний ром вже в Україні: Barceló Organic від Wine Hunters - PostEat

пошук

Перший органічний ром вже в Україні: Barceló Organic від Wine Hunters
12-01-2024 0 1673

ПРОМО

Автор


Ron Barcelóєдиний домініканський ром, створений на 100% з соку цукрової тростини,
зібраної з власних плантацій, став еталоном преміальної якості, а бренд увійшов до п’ятірки кращих ромів всесвітнього ринку! Ну і звісно, хто як не Wine Hunters привозять найцікавіше в Україну.

Реліз Barceló Organic — це результат виняткової прихильності виробника до принципів сталого розвитку. 

Господарство працює за принципами organic-ініціатив:

  • ром виробляють на Alcoholes Finos Dominicanos — першій у світі дистилерії, яка отримала вуглецево-нейтральний статус за ліцензією Bilan Carbone®;
  • біомасу залишкового продукту (волокнисту багасу) та встановлені фотоелектричні панелі використовують задля отримання електроенергії;
  • інстальовані системи з вилучення CO2, та удобрюють тростинні плантації бардами та органічними відходами;
  • ну а найважливішою нагородою для засновників — отримання найвищого балу від Beverage Testing Institute (Чикаго) й офіційного звання «Найкращий ром у світі»!

Barceló Organic  — це перший екологічний ром із Домініканської Республіки обмеженого виробництва зі свіжого соку цукрової тростини, що отримується з однієї з найстарішої власної плантації Barceló. Окрім того, що ром витримано у добірних дубових бочках, які ще ніколи не використовувалися, підхід виробника вражає ще й турботою про етикетку — навіть вона еко, бо з волокна із натуральної цукрової тростини та органічного чорнила.

Як його краще спробувати? Соло або як основу для коктейлів, щоб насолодитися інтенсивним янтарним кольором, ароматом карамелізованої черешні, какао та тютюну з присмаком смажених горіхів та рожевого перцю.


Приготуй Organic Basil Smash: 60 мл рому Barceló Organic, 30 мл лимонного соку, 15 мл цукрового сиропу, базилік. 

У шейкері змішайте лимонний сік і базилік, потім додайте ром та цукровий сироп, ще раз перемішайте. Процідіть коктейль у склянку з льодом та прикрасьте листочками базиліку. Готово, насолоджуйтесь!

Винятковий реліз вже у продажу, тож знайти і спробувати його можна у мережі виномаркетів OKWINE або ж замовити на сайті okwine.ua будь-яким зручним способом

Ще більше про ром та асортимент Barceló

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi