Фінський авіаперевізник Finnair продає бортову їжу на полицях супермаркетів - PostEat

пошук

Фінський авіаперевізник Finnair продає бортову їжу на полицях супермаркетів
16-10-2020 0 94


Фінський авіаперевізник Finnair почне продавати бортову їжу бізнес-класу в супермаркетах, щоб забезпечити роботою свій персонал та полегшити карантинні умови своїх клієнтів, які сильно сумують за польотами.

Авіакомпанія заявила, що страви «Смак Finnair» спочатку будуть в наявності лише в одному супермаркеті. Вибір складається з фрикадельок з північного оленя, арктичної палії і яловичини теріякі в японському стилі. Страви приготовані в скандинавському та азіатському стилі і коштують від 10 до 13 євро. Finnair є однією з основних авіакомпаній, що здійснюють рейси між Європою та Азією, і кілька азіатських кухарів входять до їхнього штату.

Подібні дії відбуваються по всьому світу. Авіакомпанії намагаються залучити свої неробочі під час пандемії ресурси та скористатися бажанням людей подорожувати. Деякі пропонують імітовані польоти: коли літак злітає і приземляється в тому самому місці, або навіть просто можливість посидіти кілька годин в салоні літака.

Кіммо Сівонен, керівник магазину K-Citymarket Tammisto, де продаватимуться страви Finnair, сказав, що страви були модифіковані. Тепер вони будуть готуватись з додаванням меншої кількості солі та спецій, ніж ті, що пропонуються в повітрі, де відчуття смаку людей притупляється через велику висоту.

Фото: Finnair Twitter

Віце-президент Finnair Kitchen Маріка Ніємінен заявила, що підрозділ громадського харчування авіакомпанії прагне розширити вибір традиційних бортових страв ще з весни, коли пандемія змусила майже всі світові авіакомпанії зупинити більшість своїх рейсів. Finnair тимчасово звільнив значну частину своєї робочої сили, а обсяг польотів у вересні зменшився на 91% у порівнянні з попереднім роком. «Так, багато наших працівників були тимчасово звільнені, але тепер ми можемо створити нові робочі місця та повернути їх», — сказав Ніємінен.

Фото: Finnair Twitter

Читати ще: 

Політ смаку: чим годують пасажирів в кращих авіакомпаніях світу

Singapore Airlines використає борт літака Airbus A380 як ресторан

Air New Zealand замінила пластикові кавові чашки в літаках на їстівні

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi