Hayman’s Distillers: слідкуй за чорним котом… - PostEat

пошук

Hayman’s Distillers: слідкуй за чорним котом…
19-11-2019 0 3263

Партнери

Автор


У першій половині 18 століття на вулицях Англії  почали з’являтися фігурні вивіски з зображенням котів. Для шукачів випивки це значило «тут є джин!». У зв’язку з забороною влади неконтрольованого виробництва та вживання джину підприємці почали торгувати їм підпільно. Кожен бажаючий міг знайти вивіску, сказати кодове слово «киць-киць» і покласти до пащі «чотирилапого» гроші, у відповідь він чув від шинкаря «мяу» та отримував порцію напою через трубку. Місцеві охрестили тодішні джини «Олд Томом» (Том – збірне ім’я котів у Великобританії). Згодом дистилят став чистішим, а «Old Tom» отримав нове життя завдяки Hayman’s Distillers.  

Hayman’s Distillers була заснована у 1863 році. У створенні своїх джинів компанія дотримується старих рецептур, за якими використовує завжди десять рослин. Лише в залежності від стилю, змінюється їх пропорція. Для додаткової концентрації під час виробництва також застосовується 24-годинна мацерація рослинної сировини.  

Hayman’s Old Tom Gin – у смаку має натяки на коріандр, ялівець та ноти цитрусових, що надають йому більш округлий аромат, солодкість і насичений смак. Цей джин є ключовим інгредієнтом в класичних коктейлях, зокрема таких як Martinez, Tom Collins і Ramos Gin Fizz.

Hayman’s London Dry Gin – класичний джин. Має відтінки ялівцю та цитрусових у смаку. Відмінна база для Gin and Tonic.

Hayman’s Sloe Gin – інтенсивний, має виражені відтінки сливи, чорної смородини та спецій. Служить хорошою базою для коктейлів Elderflower Spritz та Sloe Royale (з шампанським та полуницею).

Усі джини Hayman’s Distillers є не тільки відмінним інгредієнтом для коктейлів, але і достойним дижестивом, тож, як кажуть британці,  Let the evening beGIN!

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi