«Кім, ти ок?»: шанувальники дізнались з чим Кардашьян їсть нагетси й отетеріли - PostEat

пошук

«Кім, ти ок?»: шанувальники дізнались з чим Кардашьян їсть нагетси й отетеріли
11-02-2020 0 617


30 січня McDonald’s випустив відео у якому показав типові замовлення зірок у своїх закладах. Мед з фрі та нагетсами на таці Кардашьян спантеличив шанувальників, але Кім все пояснила.

До фінальної гри «Супербоул» компанія McDonald’s опублікувала відео Famous Orders в якому показала, що зазвичай замовляють знаменитості. У відео можна побачити вибір Каньє Веста, Вупі Голдберг, Міллі Боббі Браун, Меджик Джонсона тощо. Глядачі звернули увагу на тацю Кардашьян — поряд з картоплею та нагетсами вони помітили мед.

Користувачі у твітері пожартували, що обов’язкового спробують поєднати нагетси та мед, — «Бейонс так би ніколи не зробила!» та «Навіть не знав, що це можливо».

Незабаром в треді з’явилось відповідь й самої Кім, — «ЩО? Курячі нагетси з медом — єдиний спосіб, щоб їх їсти!».

Один з користувачів припустив, що Кім помилилась і мала на увазі медово-гірчичний соус.

Але помилки не було і зірка поставила крапку в дискусії, — «Ненавиджу медово-гірчичний соус!».

Дехто припустив, що Кім та її «медові однодумці» з іншої планети.

У січні 2020 року Кім Кардаш’ян показала вміст свого холодильника і він був дивний — окрім п’яти видів молока у ньому немає інших продуктів. Восени 2019 року зірка знайшла у Вірменії бренді та вино зі своїм портретом на етикетці. 3 січня 39-річна зірка відповідала на питання фанатів у твітері. В одній з відповідей Кім розповіла, що вона та її діти віддають перевагу рослинній дієті та не їдять м’яса.

Фото: instagram.com/kimkardashian

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi