Маріанна Душар продовжує збирати кошти на ЗСУ - PostEat

пошук

Маріанна Душар продовжує збирати кошти на ЗСУ
22-06-2022 0 126


Гастрономічна блогерка, дослідниця української кухні, авторка кулінарних книг Маріанна Душар під чуйним патронатом волонтерської організації “Львівський Лицар” збирає кошти на військову оптику для ЗСУ. Про це вона повідомила у Facebook.

“Друзі, усі ви, мабуть, знаєте мій проєктик #що_на_тарелі. 

Певний час тому він привернув увагу дизайнерки-випускниці ЛАМ Karina Tyshkovets і вона запропонувала зробити з нього книжку, яка стане її дипломним проєктом. 

І ось книжка є. Називається «У пошуках нової галицької кухні». 

Це електронне двомовне (українська, англійська) видання в форматі PDF, яке складається з 33 переписів та фото страв, що в різний час з’являлися на моїх тарелях. Тексти і переписи мої, дизайн Каріни, переклад на англійську Marta Zielyk.

Ми планували зробити з цього ebook і продавати через Амазон, але часи такі, що трошки не до того. Тому, пропоную вам придбати цю книжку за внески, усі 100% яких я дбайливо зберу, куплю військову оптику і передам на користь ЗСУ (традиційно через Львівський Лицар)

Мінімальна ціна — 200 гривень. Максимальна — нууу, на скільки ви мене і ЗСУ любите”, — розповіла вона.

Картка для донацій:

Приват 5168745607760078

Моно 5375411414834775

(Маріанна Душар)

PayPal uchp.seedsandroots@gmail.com 

Після оплати потрібно написати на пошту uchp.seedsandroots@gmail.com, щоб Маріанна Душар мала ваші емейли. Розсилати книжку будуть після 1 липня.

Фото: Facebook Книжковий фестиваль Book Space; Facebook Marianna Dushar

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi