пошук
Влад Войчук
Автор
пошук
Влад Войчук
Автор
Monobank придбав сервіс для бронювання столиків у закладах TakeUsEat. Тепер він стане частиною екосистеми expirenza by mono. Про це у Telegram повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський.
“TakeUsEat — це сервіс для бронювання столиків в закаладах. Його заснували Олександр Леськів, Наталя Шкаровська, Серафима Лопухіна та Ольга Кірдяєва у 2020 — стартували як студентське хоббі.
Нас дуже надихають молоді команди, які здатні самостійно створити та розвивати унікальний продукт”, — написав Олег Гороховський.
За його словами, TakeUsEat стане частиною екосистеми expirenza by mono, яка дає ресторанам один QR на меню, оплату, чайові, відгуки та оцінки. А тепер, гості отримають ще й зручне бронювання столиків, а ресторани — ще більше корисної аналітики.
Photo credit: Facebook Takeuseat
Читайте також:
Результати маркетологічного та соціологічного дослідження ринку рослинних альтернатив в Україні 2023
П’ять київських піцерій запустили ініціативу Kyiv Pizza Club
У Харкові відновило роботу «Міське кафе 1654»
Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.
Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Коментарi