Новий заклад. Львів: ресторан сучасної китайської кухні BAO CASUAL на Староєврейській - PostEat

пошук

Новий заклад. Львів: ресторан сучасної китайської кухні BAO CASUAL на Староєврейській
29-06-2022 0 376


Назва: BAO CASUAL

Де: м. Львів, вул. Староєврейська 25/27

Формат: ресторан сучасної китайської кухні

Бюджет: ₴₴

Відкриття ресторану BAO CASUAL у Львові відбулось 8 червня в тестовому режимі, запуск роботи ресторану у повному циклі планується на середину липня. Ідея відкриття ресторану під час війни виникла у родини українських рестораторів Тараса та Оксани Середюк, які вже мають схожий по концепції ресторан сучасної китайської кухні  у співавторстві Ектором Хіменес-Браво у місті Київ — BAO • Modern Chinese Cuisine.

Ресторани у Львові та Києві мають майже однакове меню та фірмові страви, але в кожного ресторану є своя особливість в концепції закладу. BAO CASUAL – це ресторан в сучасному ритмі міста та звичайного буденності львів’ян зі смаками сучасної китайської кухні. Тому і цінова політика у меню є нижчою ніж в BAO • Modern Chinese Cuisine. «BAO CASUAL – це наш подарунок місту Лева за його гостинність. Ми ділимося своїм досвідом та смаками іменитого шеф-кухаря Ектора Хіманеса Бравота та віримо в квітуче майбутнє нашої країни!», – co-founder ресторанного холдингу Оксана Середюк.

Ресторан має 4 зали та затишну літню терасу з пальмами, що створює легку атмосферу Азії в старому центрі Львова. На вході в ресторан є невеликий бар з Dj-зоною, де можна поспостерігати за процесом приготування та випити фірмовий  ВАО коктейль. Ресторан підтримує концепцію pet friendly.

Дещо з меню:

  • дiмсам з креветками у прозорому тісті – 235 грн,
  • спрінг рол з креветкою та манго – 268 грн,
  • салат із битих огірків з кінзою та кеш’ю – 189 грн,
  • гостро-кислий суп з куркою у шанхайському стилі – 195 грн,
  • качка по-пекінськи – 1497 грн.

Фото надані закладом 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi