Отака ліпня, малята - PostEat

пошук

Отака ліпня, малята
11-12-2020 0 426

Партнери

Автор


Діти, їсти!

Кричала з кухні мама років 20 назад. Як швидко летить час, а все ще пам’ятається той смак зліплених руками мами вареників, пельменів, а поруч і ти в колготках, майці і весь в муці. Ну було ж?

А пам’ятаєте ці застілля за лакованим розкладним столом, який треба спочатку донести з кухні з татом, а потім дружно всі накривали цей стіл, виносили олів’є, «шубу» пюрешку без грудочок, оселедчик такий слабосолоненький з цибулькою, млинчики з грибами, які збирав особисто в лісі. А відбивна пам’ятаєте? Яку мама била так, що неможливо було нормально дивитися улюблені мультфільми по телевізору, а ти ніби і злий, а з іншого боку і отбівнушку хочеш, тому мовчиш, чекаєш.

І ось вся компанія в зборі, піднімаєте келих за рік, що минає, а ти, вже переодягнувшись з домашніх колгот в святкові гамаші, піднімаєш келих холодного компоту, як дорослий, в очікуванні коли ж принесуть той самий вафельний торт, що мастив згущеним молоком вчора ввечері і він вже просочився і став такий соковитий, аж стікає згущене молоко, а коржі таять у роті … куранти, феєрверк. Кайф.

Ми, переживаючи ностальгію по дитинству, вирішили доставляти ці емоції прямо до вас додому, в офіс або в гості. 

Просто для двох або навіть для тебе особисто, а може і для компанії, з приводом або без, в Новий Рік або на День Народження і навіть, коли просто захотілося.

З такою ж любов’ю, все так же чесно і якісно, ​​за цінами «як робити самому» тільки не витрачаючи часу. 

Отака ліпня, малята — доставка домашньої кухні, від групи ресторанів Rest Emotion (Тісто, сир і тітка Белла, Charles Baker, Ой Мамо, це було в Тбілісі, Naprosecco, і Рибку З’їсти)

Просто зробіть пару кліків і ми привеземо трушну олів‘єшку, найбажанішу сарделю з гречею та такі варенички, що навіть мама спитає рецепт.

І всьо. Мийте ручки — сідайте їсти. 

Ціни:

Олів’єшка 78₴

Пельмешки 67₴

Оселедець з картопелькою 82₴

Дерунці 110₴

Млинці з курочкою 110₴

Варенички з картоплею і грибами 85₴

Вафельний тортик 65₴

Варенички з вишнею 95₴

Час роботи: з 11:00 до 22:00

Контактний номер: +38 (096) 012 99 93

https://www.facebook.com/otakalipnya/ 

https://www.instagram.com/otakalipnya/

 

Доставка:

  • Власна доставка з замовленням через сайт https://www.otakalipnya.com.ua (доставляємо ніжками по Подолу безкоштовно . По Києву відправляємо за тарифом таксі, а при замовленні від 600безкоштовно)
  • А також через сервіси Raketa та Bolt Food

 

Невдовзі також запустимо доставку кілограмових салатиків Крабового, Олів’єшечки і Шубку для ваших свят;)

Текст та фото надані партнером: Отака ліпня, малята

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi