У 2022 році зросли продажі українського вина - PostEat

пошук

У 2022 році зросли продажі українського вина
20-01-2023 0 208


Засновник проєкту «СерцеВина» Роман Заяць розповів, що у приватних розмовах майже всі українські винороби відмітили, що у 2022 році продажі вина значно зросли. Про це йдеться на сайті проєкту «СерцеВина».

“У приватних розмовах майже усі винороби відмітили, що в 2022 році зросли продажі вина. Не всі, відверто кажучи, були готові до певного ажіотажу, але фіксуємо факт: війна змінила відношення до українського вина. Попри складні часи, виноробням гріх жалітися на продажі”, — розповів він.

За його словами, зміна статусу відбулася з кількох причин:

  1. так званий «сухий закон» на початку повномасштабної війни сприяв прямим продажам;
  2. останнім часом ресторани та бари нарешті захотіли мати українські вина у своїх винних картах;
  3. українські вина вирушили на експорт, а для задоволення винних потреб симпатиків України за кордоном треба ой як багато вина;
  4. платоспроможні українці почали купувати більше місцевого продукту;
  5. що важливо, зросли онлайн-продажі, а крафтове українське вино можна придбати переважно в онлайні.

“Марно говорити, що до війни всі наші намагання розказати Україні та світу про локальне виноробство, чиє коріння сягає часів Трипільської культури (розквіт між 5500 та 2750 роками до н.е.), просто ігнорувалися”, — зазначає засновник «СерцеВина». 

Роман Заяц припускає, що на нас очікує ренесанс у ставленні до української виноробної справи, і хотілося б вірити, до її історії. Принаймні розпочався процес підтримки українського вина через гаманці українців.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi