Том I чи новий сезон в барі Gimlet - PostEat

пошук

Том I чи новий сезон в барі Gimlet
23-07-2018 0 1540


13 липня в джин барі Gimlet почався новий сезон, що приніс зміни і в меню і в загальній програмі бару.

В новому сезоні бар вирішив розширити коктейльну карту. Тепер в меню можна знайти 10 коктейлів на джині та 10 коктейлів на іншому алкоголі. Серед них є і авторські, і твісти на всім відомі класичні коктейлі. Обсмажений маршмеллоу, пилок із м’яти, желейні ведмедики, тікі, чорнослив в сауер — це і не тільки це чекає вас в новій коктейльний карті.

Кухня в свою чергу додала нові позиції, серед яких є брускети, баклажанна ікра, гаспачо, салат з лососем та полуницею, врапи, качка та всі нові десерти. В новому сезоні ми також вирішили більше уваги приділити програмі заходів. Відтепер раз на місяць будуть проходити гест бартендінги, вечори фудперінгу, музичні концерти, виступи піаністів та вечори поціновувачів вінілу.

Бар. В цьому сезоні бар очолив новий барменеджер — Павло Скрипник, що в цьому році став фіналістом конкурсу барменів World Class. В парі з нашим міксологом була створена більш легка та цікава коктейльна карта, в якій переважають твісти на класичні коктейлі. В новому сезоні гест бартендінги проходитимуть з ціллю познайомити гостей ближче з джиновою складовою коктейльної культури. Також наша колекція джину доповнилася трьома новими представниками.

Кухня взяла курс на колаборацію з баром задля створення ідеальних композицій з іжі та алкоголю. Для цього було вирішено створити окремий захід, для проведення фудперінг дегустацій. Ми запрошуємо відомих кулінарів для спільної роботи з нашим шефом та баром для створення спеціальних пропозицій.

Музика. З липня місяця музичне наповнення нашого бару стане більш гучним та щільним. Ми будемо продовжувати запрошувати колекціонерів вінілу, для того щоб слухати цікаві єкземпляри із їх колекції. В цей вечір можна поспілкуватися з колекціонером та дізнатися трохи більше про музику різних часів та стилей. Новинкою стануть концерти джазової, рок-н-ролл, соул та авангардної музики, що проходитимуть раз на місяць в п’ятницю. Щосуботи ми плануємо виступи піаністів на терасі.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

До зустрічі в світі джину!

Для зв’язку з баром: 0674508170

Для ідей та пропозицій: 0688494942

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi