У Київській області заблокували 11 сайтів, через які продавали підроблені алкоголь та сигарети - PostEat

пошук

У Київській області заблокували 11 сайтів, через які продавали підроблені алкоголь та сигарети
22-11-2023 0 212


Аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області виявили та ініціювали блокування роботи 11 сайтів, через які продавалися контрафактна та фальсифікована алкогольна і тютюнова продукція. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Користувачам пропонувалися підакцизні товари невідомого походження під виглядом відомих брендів. Більшість з них була сумнівної якості, без марок акцизного податку або з маркуванням «for duty free sale only», тобто призначені для продажу в магазинах безмитної торгівлі.

Співробітники Бюро економічної безпеки України (скорочено — БЕБ) встановили, що вебсайти працюють без сплати податків та з порушенням вимог законодавства України. Зокрема не містять відомостей щодо наявності ліцензій, які б дозволяли здійснювати інтернет-торгівлю підакцизною продукцією. 

З метою припинення незаконної діяльності аналітики БЕБ направили рекомендаційний лист до Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щодо блокування згаданих інтернет-ресурсів. У результаті роботу одинадцяти вебсайтів було припинено.

Photo credits: Бюро економічної безпеки України

Читайте також: 

Coca-Cola презентувала ШІ-генератор святкових листівок

Creative Chefs Summit 2023: ​​спікери та теми цього року

В Мінагрополітики спрогнозували, чи будуть взимку рекордні стрибки цін на овочі борщового набору

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi