Відвідувач виставки з’їв банан зі скотчем, який продали за $120 000 - PostEat

пошук

Відвідувач виставки з’їв банан зі скотчем, який продали за $120 000
09-12-2019 0 2134


4 грудня інсталяцію Мауріціо Каттелана у вигляді банана приклеєного скотчем до стіни продали за $120 000. Через три дні художник Девід Датуна відклеїв банан та з’їв його. Свою витівку митець назвав «арт-перформансом».

Мауріціо Каттелан (Maurizio Cattelan) створив роботу під назвою Comedian (Комедіант) спеціально для виставки Art Basel Miami. Сам автор не пояснив значення інсталяції. Але за словами куратора виставки Емманюеля Перротена (Emmanuel Perrotin) банан символізує «світову торгівлю, подвійний сенс речей, а також є прикладом класичного гумору».

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

There’s a line to see me. Can you believe it? @peggynewyorkperrotin #cattelanbanana #mauriziocattelan #cattelan #perrotin

Публикация от Maurizio Cattelan’s banana (@cattelanbanana)

Відомо, що Каттелані працював над інсталяцією рік. У подорожах він брав із собою банан, приклеював його до стін готельних номерів, щоб знайти натхнення. Після кількох копій зі смоли та бронзи, митець повернувся до ідеї використовувати справжній банан. Невідомий покупець з Азії заплатив за роботу $120 000.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Puzzled? @theartnewspaper.official #CattelanBanana #MaurizioCattelan #Perrotin

Публикация от Maurizio Cattelan’s banana (@cattelanbanana)

Через декілька днів художник Девід Датуна (David Datuna) відвідав виставку та з’їв банан. Свій вчинок він назвав арт-перформансом «Голодний художник». «Мені подобаються роботи Каттелані, а ця була дуже смачною», — зазначив Датуна.

Поліція допитала та відпустила порушника. Куратор галереї з’їв такий же банан та повідомив, що знищити інсталяцію не можна, бо «банан — це ідея».

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

So long, @artbasel. I’m gone! #cattelanbanana #mauriziocattelan #cattelan #emmanuelperrotin #perrotin

Публикация от Maurizio Cattelan’s banana (@cattelanbanana)

З’їдені фрукти просто замінять іншими.

Фото: Art Basel Miami

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi