Новий заклад: третя кав’ярня Black Honey з численними авторськими напоями відкрилася у Львові - PostEat

пошук

Новий заклад: третя кав’ярня Black Honey з численними авторськими напоями відкрилася у Львові
23-04-2019 0 1932

administration

Автор


Третя кав’ярня Black Honey почала працювати у тестовому режимі поблизу «Львівської Політехніки» на вул. Бандери, 23 у Львові. Заклади мережі, які два роки поспіль ставали фіналістами премії «Сіль», пропонують каву категорії Specialty. Це найкращі зерна світового врожаю, що проходять 15 ступенів сортування. Кав’ярня використовує для приготування напоїв зерна власного обсмаження, заварюючи їх традиційними та альтернативними методами.

Візитівка Black Honey – широкий вибір альтернативних напоїв, які заварюють в аеропресі, кемексі чи пуровері. Попередньо домовившись з баристою, альтернативну каву можна приготувати самостійно. Гордість закладу – авторська кава Cold Brew, яку тривалий час заварюють холодною водою.

Крім основного напою, у кав’ярні можна замовити чаї, смузі, молочні коктейлі. В меню є кавовий лимонад та глінтвейн. До них пропонують різноманітне печиво, тарти, сирники, кекси та іншу випічку. У Black Honey можна повноцінно поснідати, наприклад, вівсянкою, скремблом чи яєчнею та пообідати супом дня з салатом і сендвічами.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Фото: Black Honey

Головна фотографія: Black Honey

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi