Швейцарія викреслила каву з переліку речей необхідних для виживання - PostEat

пошук

Швейцарія викреслила каву з переліку речей необхідних для виживання
15-04-2019 0 2772


На минулому тижні уряд Швейцарії оголосив, що кава не є необхідною для виживання людства і наполіг на виключенні цього продукту стратегічних резервів країни. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті уряду.

Згідно з висновком Швейцарського федерального управління з національного економічного постачання, «кава майже не містить економічно цінних калорій, а отже не здійснює жодного внеску в продовольчу безпеку країни.

Більше того, Швейцарія має намір ліквідувати кавовий запас, який почали накопичувати у період між Першою та Другою світовими війнами. Це було зумовлено тим, що тоді стояла загроза дефіциту кави, пов’язана з війнами, стихійними лихами та епідеміями.

Зараз Швейцарія має приблизно 15 300 тонн кавових зерен — цього може вистачити для споживання кави усією країною протягом 3 місяців. Увесь цей запас протягом років збирали 15 компаній, серед яких Nestle та Nescafe. Практику накопичення планують припинити до 2022 року.

Між тим, жителі Швейцарії є великими прихильниками кави. Згідно зі статистикою Міжнародної організації кави, на одну людину у цій країні припадає у середньому 9 кг кави щорічного споживання.

 

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi